صفحه اول |  ارسال نظرات |  نقشه سايت |  در باره ما | 
English | فارسى
 
منوى سايت
 در باره كيش
 سفر به کيش
 هتلها
 جاذبه هاى كيش
 جشنواره و نمايشگاه
 بازارها
 خدمات در كيش
 سازمانها و موسسات
 جامعه هتلداران كيش
 اخبار
موارد منتخب
كليه پرسنل و كاركنان هتلهاى كيش داراى شناسنامه پرسنلى ميشوند: كليه پرسنل و كاركنان هتلهاى كيش داراى شناسنامه ... [ادامه]
ايجاد مركز توريسم درمانى در طرح جامع جزيره كيش: عضو هيات مديره و معاون گردشگرى سازمان منطقه ... [ادامه]
محدوده جغرافيايى حفاظت از مرجانهاى دريايى جزيره كيش اعلام شد: منطقه شمال شرقى جزيره كيش از اسكله سيمرغ تا ... [ادامه]
تمام عناوين موارد منتخب
صفحات ديگر :  
 دروازه كيش -> اخبار -> راه اندازى بانک ايتاليايى در مناطق آزاد کشور
راه اندازى بانک ايتاليايى در مناطق آزاد کشور
معاون رئيس جمهور گفت: به منظور تشويق سرمايه گذارى و تاسيس بانک به عنوان مهمترين زير ساخت اقتصادى در مناطق آزاد سرمايه گذاران خارجى از تسهيلات دولتى برخوردار خواهند شد.
      .وى در ديدار با برادا نينى _ سفير ايتاليا_ گفت: دولت جمهورى اسلامى ايران به تازگى مصوبه اى را تصويب کرده است که بر اساس آن سرمايه گذارانى که قصد تاسيس بانک در مناطق آزاد را دارند از تسهيلات دولتى برخوردار خواهند شد.
     
      رئيس سازمان ميراث فرهنگى ، صنايع دستى و گردشگرى افزود : اين اقدام در راستاى تشويق سرمايه گذارى و تاسيس بانک به عنوان مهمترين زير ساخت اقتصادى در مناطق آزاد ايران صورت مى پذيرد.
     
      بقايى ادامه داد : بر اساس قوانين جمهورى اسلامى ايران تاسيس بانک در اين کشور به 400 ميليون دلار سرمايه اوليه نياز دارد اين در حالى است که به تدبير دولت راه اندازى بانک خارجى در مناطق آزاد تنها به 50 ميليون دلار يعنى 8/1 هزينه ياد شده ميسر خواهد بود.
      وى تصريح کرد : پرداخت 35 درصد اين رقم به صورت نقدى و 65 درصد آن به صورت اقساط 5 ساله امکان پذير است.به گفته معاون رئيس جمهور بانک هايى که در منطقه آزاد تاسيس مى شوند از اين امکان برخوردار دارند که در هر نقطه اى از ايران شعبه هاى خود را راه اندازى کنند.
      بقايى گفت : سهام اين بانک کاملا خارجى خواهد بود و در صورت تمايل طرف خارجى ايران آمادگى دارد تا سقف 50 درصد از اين سهام را خريدارى کند.
      وى ادامه داد : تاسيس بانک در ايران به بوروکراسى هاى ادارى مبتلاست که اين مهم نيز براى سرمايه گذارانى که قصد راه اندازى بانک در مناطق آزاد را داند تسهيل شده است.رئيس سازمان ميراث فرهنگى ، صنايع دستى و گردشگرى خاطر نشان کرد : اين اقدام فرصت مناسبى براى توسعه فعاليت هاى مشترک اقتصادى ايران و ايتاليا ست و معتقديم با رابطه خوبى که بين اين دوکشور حاکم است در تحقق اين امر پيروز خواهيم بود.
      بقايى با بيان اين که در کشور 7 منطقه آزاد و 56 منطقه اقتصادى وجود دارد، افزود : بانک هاى تاسيس شده موظف خواهند بود که به پروژه هاى اقتصادى مناطق آزاد تسهيلات ارائه کنند.وى گفت : مذاکراتى با يونان و کشورهاى مختلف صورت گرفته و بخشى از کشورهاى آسياى ميانه و خاورميانه براى تاسيس بانک در مناطق آزاد ايران اعلام امادگى کرده اند.
     
      معاون رئيس جمهور در پايان با اشاره به اقدام غير بشر دوستانه و کشتار وحشيانه مردم ليبى گفت : اين اقدام نيازمند واکنش شديد دوستداران حقوق بشر است اين در حالى است که کشورهاى اروپايى در مقابل وحشى گرى قزافى سکوت در پيش گرفته اند.
     
     
     
     
www.parset.com  ::   ارسال نظرات  ::   نسخه قابل چاپ
 
[1389-12-07 - دفعات مشاهده : 2870]
جامعه هتلداران
كليه پرسنل و كاركنان هتلهاى كيش داراى شناسنامه پرسنلى ميشوند: كليه پرسنل و كاركنان هتلهاى كيش داراى شناسنامه ... [ادامه]
انتخابات اعضاءهيئت مديره جامعه هتلداران کيش برگزار گرديد.: روز چهارشنبه مورخ 5/8/89 ساعت 18:30 مجمع عمومى ... [ادامه]
کيش به عنوان اولين مسير گردشگرى کشور ...: با موافقت هيئت مديره جامعه هتلداران کيش آقاى مسيح ... [ادامه]
تمام عناوين جامعه هتلداران
حافظ گردشگران كيش
آگهى دعوت مجمع عمومى عادى ساليانه شركت حافظ گردشگران كيش منتهى به سال 1389 (وابسته به جامعه هتلداران كيش): بدينوسيله از كليه سهامداران محترم دعوت بعمل مى ... [ادامه]
آگهى تصميمات شركت حافظ گردشگران كيش: به استناد صورتجلسات مجمع عمومى فوق العاده و... [ادامه]
تقدم خريد سهام شركت حافظ گردشگران كيش: پيرو تصميمات اتخاذ شده در مجمع عمومى عادى .... [ادامه]

All Rights Reserved ©, Powered by InfoCMS