صفحه اول |  ارسال نظرات |  نقشه سايت |  در باره ما | 
English | فارسى
 
منوى سايت
 در باره كيش
 سفر به کيش
 هتلها
 جاذبه هاى كيش
 جشنواره و نمايشگاه
 بازارها
 خدمات در كيش
 سازمانها و موسسات
 جامعه هتلداران كيش
 اخبار
موارد منتخب
محدوده جغرافيايى حفاظت از مرجانهاى دريايى جزيره كيش اعلام شد: منطقه شمال شرقى جزيره كيش از اسكله سيمرغ تا ... [ادامه]
ايجاد مركز توريسم درمانى در طرح جامع جزيره كيش: عضو هيات مديره و معاون گردشگرى سازمان منطقه ... [ادامه]
صفحات ديگر :  
 دروازه كيش -> اخبار -> هم انديشى فعالان صنعت در كيش
هم انديشى فعالان صنعت در كيش
هم انديشى فعالان صنعت در كيش
     
      جلسه هم انديشى فعالان صنعت و توليد صبح روز پنج شنبه 6 مردادماه در كيش برگزار شد.
     
      به گزارش روابط عمومى و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، در اين جلسه كه مسعودى پور معاون اقتصادى و سرمايه گذارى سازمان، سرهنگ ملكى فرمانده انتظامى ويژه كيش، اقبالى مدير گمرك و اعضاى سنديكاى صاحبان صنايع كيش حضور داشتند مسايل مختلف پيرامون وضعيت موجود در صنايع كيش و چگونگى ارتقاء سطح كيفى خدمات و توليدات صنعتى مورد بحث و بررسى قرار گرفت.
     
      بنابراين گزارش، در اين جلسه مسعودى پور ضمن قدردانى از تلاشها و اقدامات قابل توجه انجام شده در بخش صنعت كيش گفت: فعالان اين بخش با اقدامات مؤثر خود زمينه هاى مناسبى را در اجراى موفق پروژه هاى مختلف توليدى و صنعتى كيش فراهم نموده اند.
     
      معاون اقتصادى و سرمايه گذارى سازمان افزود: در سال جهاد اقتصادى لازم و ضرورى است تا با توجه به تحريم هاى موجود با تلاشى مضاعف و اقداماتى جهادگونه در راه رشد و اعتلاى اين بخش مهم گام برداشت.
     
      وى ادامه داد: در عرصه صنعت و توليد لزوم همسويى و همراهى بيش از پيش بخشهاى دولتى و خصوصى از اهميت و حساسيت خاصى برخوردار است.
     
      مسعودى پور در بخش ديگرى از سخنان خود بر استانداردسازى به عنوان ابزارى مهم و تأثيرگذار در حوزه صنعت و نيز آسيب شناسى علل بالا بودن قيمت تمام شده محصولات توليدى تأكيد كرد.
     
      همچنين در اين جلسه فرمانده انتظامى ويژه كيش با ابراز خرسندى از اهتمام سازمان در رشد و شكوفايى اين بخش در كيش گفت: برگزارى چنين جلساتى موجب تعامل فعالان عرصه صنعت و توليد مى شود و در راستاى توسعه كيش در پيشرفت اين بخش نقش بسزايى دارد.
     
      سرهنگ ملكى در ادامه سخنان خود بر رعايت كامل و دقيق استانداردهاى لازم در خودروهاى سنگين فعال و مرتبط با بخش صنعت در كيش تأكيد كرد.
     
      گفتنى است در بخشى از اين جلسه اقبالى مدير گمرك كيش نيز خاطرنشان ساخت: گمرك كيش در چارچوب قوانين گمرك جمهورى اسلامى ايران در تعامل و همكارى با فعالان صنعت كيش نهايت سعى و تلاش خود را بكار خواهد گرفت و بر كسب اطلاعات كامل گمركى از سوى اعضاى سنديكاى صاحبان صنايع كيش به منظور تسهيل و تسريع امور گمركى آنها تأكيد كرد.
     
      خاطرنشان مى سازد در اين جلسه اعضاى سنديكاى صاحبان صنايع كيش ضمن قدردانى از عليرضا عامرى مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش و اعضاى كميسيون اقتصادى سازمان درتوجه به امر ساماندهى و تسريع در روند تكميل پرونده هاى مختلف، به بيان ديدگاهها و نقطه نظرات خود پرداختند.
     
      صادرات مجدد و لزوم مشاركت همگانى فعالان عرصه صنعت در تحقق اين امر، وجود مزيتهاى قانونى جهت تسهيل فعاليتهاى انجام شده در اين بخش و تلاش در خصوص كاهش هزينه هاى جانبى همچون تعرفه هاى آب و برق از جمله محورهاى مهم مورد بحث در اين جلسه بود كه اعضاى سنديكاى صاحبان صنايع بر اين موضوعات تأكيد داشتند.
     
     
     
     
www.kish.ir  ::   ارسال نظرات  ::   نسخه قابل چاپ
 
[1390-05-08 - دفعات مشاهده : 3226]
جامعه هتلداران
کيش به عنوان اولين مسير گردشگرى کشور ...: با موافقت هيئت مديره جامعه هتلداران کيش آقاى مسيح ... [ادامه]
آغاز اجراى طرح تطبيقى و استاندارد سازى هتلهاى كيش: آغاز اجراى طرح تطبيقى و استاندارد سازى هتلهاى ... [ادامه]
اولين صورتجلسه هيئت مديره جامعه هتلداران کيش: بنام خدا اولين صورتجلسه هيئت مديره جامعه هتلداران ... [ادامه]
تمام عناوين جامعه هتلداران

All Rights Reserved ©, Powered by InfoCMS