صفحه اول |  ارسال نظرات |  نقشه سايت |  در باره ما | 
English | فارسى
 
منوى سايت
 در باره كيش
 سفر به کيش
 هتلها
 جاذبه هاى كيش
 جشنواره و نمايشگاه
 بازارها
 خدمات در كيش
 سازمانها و موسسات
 جامعه هتلداران كيش
 اخبار
موارد منتخب
محدوده جغرافيايى حفاظت از مرجانهاى دريايى جزيره كيش اعلام شد: منطقه شمال شرقى جزيره كيش از اسكله سيمرغ تا ... [ادامه]
ايجاد مركز توريسم درمانى در طرح جامع جزيره كيش: عضو هيات مديره و معاون گردشگرى سازمان منطقه ... [ادامه]
صفحات ديگر :  
 دروازه كيش -> اخبار -> در سازمان منطقه آزاد كيش تشكيل مى شود"كارگروه توسعه گردشگرى
در سازمان منطقه آزاد كيش تشكيل مى شود"كارگروه توسعه گردشگرى
"در سازمان منطقه آزاد كيش تشكيل مى شود"
     
      كارگروه توسعه گردشگرى
     
     
     
      معاون گردشگرى سازمان منطقه آزاد كيش از تشكيل كارگروهى به منظور توسعه گردشگرى در كيش خبر داد.
     
      به گزارش روابط عمومى و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، على فعله گرى در جلسه هماهنگى ستاد چهاردهمين جشنواره تابستانى كيش كه صبح امروز يكشنبه 23 مردادماه در اين سازمان برگزار شد با اشاره به تدابير اتخاذ شده جهت توسعه و تقويت صنعت گردشگرى در كيش گفت: به منظور توسعه و تقويت بنيان و ساختارهاى گردشگرى و نيز جذب حداكثرى سرمايه گذاران و گردشگران داخلى و خارجى بزودى كارگروهى متشكل از كارشناسان صنعت گردشگرى و حوزه هاى ذيربط سازمان و سرمايه گذاران فعال تشكيل مى شود.
     
      وى اقداماتى همچون برگزارى جشنواره تابستانى را در حفظ و پويايى رونق گردشگرى كيش مؤثر دانست و افزود: برپايى متفاوت جشنواره تابستانى امسال نه تنها ثمرات خوبى را براى كيش به همراه داشته بلكه زمينه ساز برگزارى موفق جشنواره هاى آينده خواهد شد.
     
      فعله گرى تبليغات و پخش برنامه هاى جشنواره از شبكه هاى تلويزيونى را بسيار قابل توجه خواند وخاطر نشان ساخت: نظرسنجى هاى علمى صورت گرفته در مدت برگزارى جشنواره رضايتمندى بالاى 70 درصد را نشان مى دهد.
     
      معاون گردشگرى سازمان تأكيد كرد: امروز كيش با دارا بودن امكانات منحصر بفرد و جاذبه هاى خاص به عنوان منطقه گردشگرى مطرح در كشور معرفى شده است كه حفظ اين جايگاه و توسعه آن مرهون مشاركت هر چه بيشتر بخش خصوصى دررويدادهاى مهم از جمله جشنواره تابستانى است.
     
      وى از تلاش ها و زحمات تمامى دست اندركاران و مجريان برگزارى برنامه هاى چهاردهمين جشنواره تابستانى كيش قدردانى كرد.
     
      همچنين در اين جلسه ابراهيم خليلى مدير عامل جامعه بازاريان و بازرگانان كيش از حمايت هاى عليرضا عامرى مدير عامل سازمان منطقه آزاد كيش در برگزارى موفق اين جشنواره قدردانى كرد و گفت: به منظور جذب هر چه بيشتر مسافر به كيش بايستى ستاد جشنواره هاى كيش در طول سال جشنواره هاى مختلفى را با همكارى سازمان و بخش خصوصى برگزار كند.
     
      در بخش ديگر اين جلسه راميس مهماندوست دبير جامعه هتلداران كيش با قدردانى از برگزاركنندگان جشنواره تابستانى امسال گفت: چهاردهمين جشنواره تابستانى كيش به واقع متفاوت از سالهاى گذشته بود چرا كه نگاه سازمان از يك طرف و نحوه اجراى آن از طرف ديگر بسيار متفاوت و موفقيت آميز بود.
     
      وى افزود: در شرايط كنونى در صنعت گردشگرى تحولات خوبى صورت گرفته از اينرو با نگرشى جديد به مقوله گردشگرى كيش مى توان رشد و ارتقاء سطح كمى و كيفى آن را شاهد بود.
     
      در ادامه اين جلسه سرهنگ نصرت ا... برين جانشين فرماندهى انتظامى ويژه كيش با اشاره به اينكه علاوه بر گردشگران استقبال كيشوندان نيز از برنامه هاى جشنواره چشمگير بود گفت: تبليغات گسترده و قابل توجه جشنواره موجب شده است تا جمع بسيارى از هموطنان با تمايل زيادى براى سفر به كيش برنامه ريزى كنند
     
      وى از كاهش چشمگير وقوع جرايم در كيش در مدت برگزارى جشنواره چهاردهم نسبت به سال گذشته خبر داد و افزود: امروز بهترين شرايط امنيتى در كيش وجود دارد و اين امر موجب آرامش خاطر و احساس امنيت سرمايه گذاران و گردشگران شده است.
     
      همچنين در اين جلسه سيدمسعود آقا ميرى قائم مقام اداره كل حراست سازمان نقش اطلاع رسانى مناسب را در موفقيت اين جشنواره مؤثر دانست و بر مشاركت هرچه بيشتر بخش خصوصى و نظام مندتر شدن اين ارتباط و برنامه ريزى جهت برپايى جشنواره هاى ديگر تأكيد كرد.
     
     
www.kish.ir  ::   ارسال نظرات  ::   نسخه قابل چاپ
 
[1390-05-24 - دفعات مشاهده : 3217]
جامعه هتلداران
كليه پرسنل و كاركنان هتلهاى كيش داراى شناسنامه پرسنلى ميشوند: كليه پرسنل و كاركنان هتلهاى كيش داراى شناسنامه ... [ادامه]
کيش به عنوان اولين مسير گردشگرى کشور ...: با موافقت هيئت مديره جامعه هتلداران کيش آقاى مسيح ... [ادامه]
طرح تطبيقى و استانداردسازى هتلهاى كيش: طرح تطبيقى و استانداردسازى هتلها ى کيش اجرا ميگردد راميس ... [ادامه]
تمام عناوين جامعه هتلداران

All Rights Reserved ©, Powered by InfoCMS