صفحه اول |  ارسال نظرات |  نقشه سايت |  در باره ما | 
English | فارسى
 
منوى سايت
 در باره كيش
 سفر به کيش
 هتلها
 جاذبه هاى كيش
 جشنواره و نمايشگاه
 بازارها
 خدمات در كيش
 سازمانها و موسسات
 جامعه هتلداران كيش
 اخبار
موارد منتخب
محدوده جغرافيايى حفاظت از مرجانهاى دريايى جزيره كيش اعلام شد: منطقه شمال شرقى جزيره كيش از اسكله سيمرغ تا ... [ادامه]
ايجاد مركز توريسم درمانى در طرح جامع جزيره كيش: عضو هيات مديره و معاون گردشگرى سازمان منطقه ... [ادامه]
صفحات ديگر :  
 دروازه كيش -> اخبار -> برگزارى دومين سمينار و جشنواره برند در گردشگرى
برگزارى دومين سمينار و جشنواره برند در گردشگرى

      برگزارى دومين سمينار و جشنواره برند در گردشگرى
     
     
      دبيرخانه دائمى جشنواره برند در صنعت گردشگرى، دوم و سوم آذرماه سال جارى دومين سمينار و جشنواره برند را در مرکز همايش‌هاى کشور برگزار مي‌کند...
     
     
      دبير سمينار و جشنواره برند در گردشگرى با اعلام اين خبر، گفت: برند مفهوم ذهنى بوده و چيزى نيست که در دنياى بيرون وجود داشته باشد.
     
      فرزاد مقدم خاطرنشان کرد: امروز صنعت گردشگرى متمرکز بر جاذبه‌ها و امکانات نيست، بلکه روى برندها تمرکز دارد؛ به عنوان نمونه با توجه به امکانات مشابه کشورهاى آسياى جنوب‌شرقى، ميزان جذب گردشگر در اين کشورها متناسب با انرژى که صرف برند‌سازى کرده‌اند، يکسان نيست.
     
      او با بيان اين كه ايران به دليل عدم وجود برند گردشگرى جز آخرين کشورهاى دنيا در بهره‌مندى از سهم گردشگرى به شمار مي‌رود، ادامه داد: به عنوان نمونه بنگلادش با توجه به کمبود امکانات و جاذبه‌ها نسبت به ايران، چهار سال است که برند تشکيل داده و هر سال شاهد رشد گردشگر در اين کشور هستيم، اين موارد موجب شده کشورها به مبحث ساخت برند گردشگرى روى آورند.
     
      مقدم با اشاره به برگزارى دومين سمينار برند در صنعت گردشگرى متذکر شد: با توجه به اين که سال گذشته مفاهيم اوليه در اين حوزه پايه‌ريزى شد، امسال بيشتر مباحث عملى و مربوط به شرکت‌ها، هتل‌ها و سازمان‌هاى گردشگرى است که در نظر دارند با برندسازى به وضعيت خود بهبود ببخشند.
     
      دبير سمينار و جشنواره برند در گردشگرى ادامه داد: ثبت اين سمينار در تقويم رويدادهاى مهم سازمان جهانى جهانگردى سازمان ملل، موفقيتى محصول همکارى بسيارى از دانشگاه‌ها از جمله Cett اسپانيا، Apu ژاپن، Emu قبرس، دانشگاه تهران، دانشگاه علامه طباطبايى، انجمن علمى گردشگرى ايران، انجمن علمى بازاريابى ايران، ‌انجمن متخصصان گردشگرى ايران و ساير تشکل‌هاى صنفى و تخصصى است.
     
      مقدم با اشاره به برگزارى جشنواره برندهاى مطرح گردشگرى در کنار اين سمينار گفت: با برگزارى اين جشنواره، سمينار از حالت صرفا علمى خارج شده و جنبه عملى به خود مي‌گيرد؛ حضور تمامى هتل‌ها، شرکت‌ها و موسسات در اين جشنواره آزاد و بدون هيچ‌گونه هزينه است؛ متقاضيان نيز بايد مدارک مورد نياز را به منظور ارزيابى براى شرکت در اين جشنواره به دبيرخانه جشنواره ارائه دهند.
     
      دبير سمينار و جشنواره برند در گردشگرى يادآور شد: معيارهاى در نظر گرفته شده براى ارزيابى اين شرکت‌ها با کمک دانشگاه‌هاى معتبر در اين زمينه تهيه شده است، بنابراين اين ارزيابى موجب ارتقاى خدمات و بهبود فعاليت‌ شرکت‌کنندگان به منظور حضور در جشنواره برندهاى مطرح گردشگرى مي‌شود
     
      21/06/1390
     
www.ihonews.com  ::   ارسال نظرات  ::   نسخه قابل چاپ
 
[1390-06-21 - دفعات مشاهده : 3460]
جامعه هتلداران
برگزارى گردهمايى مالكين و مديران هتلهاى كيش: به گزارش روابط عمومى جامعه هتلداران كيش گردهمايى ... [ادامه]
طرح تطبيقى و استانداردسازى هتلهاى كيش: طرح تطبيقى و استانداردسازى هتلها ى کيش اجرا ميگردد راميس ... [ادامه]
انتخابات اعضاءهيئت مديره جامعه هتلداران کيش برگزار گرديد.: روز چهارشنبه مورخ 5/8/89 ساعت 18:30 مجمع عمومى ... [ادامه]
تمام عناوين جامعه هتلداران

All Rights Reserved ©, Powered by InfoCMS