صفحه اول |  ارسال نظرات |  نقشه سايت |  در باره ما | 
English | فارسى
 
منوى سايت
 در باره كيش
 سفر به کيش
 هتلها
 جاذبه هاى كيش
 جشنواره و نمايشگاه
 بازارها
 خدمات در كيش
 سازمانها و موسسات
 جامعه هتلداران كيش
 اخبار
موارد منتخب
محدوده جغرافيايى حفاظت از مرجانهاى دريايى جزيره كيش اعلام شد: منطقه شمال شرقى جزيره كيش از اسكله سيمرغ تا ... [ادامه]
ايجاد مركز توريسم درمانى در طرح جامع جزيره كيش: عضو هيات مديره و معاون گردشگرى سازمان منطقه ... [ادامه]
صفحات ديگر :  
 دروازه كيش -> اخبار -> ادارات بازرسى و ارزيابى عملكرد عامل اوج و بالندگى مناطق آزاد هستند
ادارات بازرسى و ارزيابى عملكرد عامل اوج و بالندگى مناطق آزاد هستند
دبير شوراى هماهنگى مناطق آزاد و ويژه اقتصادي:
     
      ادارات بازرسى و ارزيابى عملكرد عامل اوج و بالندگى مناطق آزاد هستند
     
     
      دبيرشوراى هماهنگى مناطق آزاد و ويژه اقتصادى، ادارات بازرسى و ارزيابى عملكرد را عاملى مؤثر در اوج و بالندگى سازمان هاى مناطق آزاد كشور خواند.
     
      به گزارش روابط عمومى و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد کيش، در مراسم افتتاح سومين همايش سراسرى مديران كل و كارشناسان نظارت و ارزيابى عملكرد و رسيدگى به شكايات مناطق آزاد كه چهارشنبه 30 شهريورماه در مركز همايش هاى بين المللى كيش برگزار شد حميد بقايى در پيامى كه توسط مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش قرائت شد با گراميداشت هفته دفاع مقدس خاطرنشان ساخت: مناطق آزاد كشور براى همسويى با قطار توسعه دولت با همت و تلاش مضاعف در سال جهاد اقتصادى در مسير تحقق رسالت شان در جهت توسعه اقتصادى كشور و رسيدن به جايگاه تبيين شده از سوى دولت خدمتگزار نقش آفرينى نموده اند.
     
      وى در اين پيام تأكيد كرده است: ادارات بازرسى و ارزيابى عملكرد در سازمان هاى مناطق آزاد كشور در واقع يكى از مجموعه هاى نيرومند مسئولان ارشد اين مناطق، براى رسيدن به نقطه اوج، بالندگى و پويايى در راستاى چشم انداز توسعه كشور هستند.
     
      معاون اجرايى رئيس جمهور يكى از وظايف مهم بازرسى ها را جلوگيرى از نفوذ فساد در ادارات دانست و گفت: بى توجهى به اين امر مهم يعنى اجازه دادن به افراد و يا عملكردهايى كه به دليل كوتاهى ابزار نظارتى فرصت رشد و نمو پيدا كرده و در نهايت كل سازمان را دچار سوء عملكرد نموده و در مسير ناصحيح قرار مى دهند .
     
      بقايى ادامه داد: حوزه خطير بازرسى و ارزيابى عملكرد به منزله يك نقطه اميد، اتكا و اعتماد براى مجموعه مديران و كاركنان سازمان ها محسوب مى شوند تا تحت نظارت آن مسير صحيحى را به منظور اجراى قوانين و مقررات و رسيدگى به امور ارباب رجوع و همچنين راهبرى سيستم تحت مديريت خود به شايستگى هرچه تمام تر طى نمايند.
     
      دبيرشوراى هماهنگى مناطق آزاد و ويژه اقتصادى در بخشى از پيام خود با قدردانى از برگزار كنندگان همايش ابراز اميدوارى كرده است: ادارات كل بازرسى و ارزيابى عملكرد بتوانند با همدلى و اتفاق نظر راهكارهاى مناسبى جهت ارتقاء عملكرد سطوح مختلف سازمان هاى مناطق آزاد و ويژه اقتصادى فراهم آورده و در جهت تقويت همه جانبه كشور در مسير نيل به اهداف نظام مقدس جمهورى اسلامى ايران گام هاى بلندترى بردارند.
     
      لازم به ذكر است در مراسم افتتاح همايش برخى از مسئولان شوراى هماهنگى مناطق آزاد و ويژه اقتصادى ، حجت الاسلام و المسلمين عليدادى امام جمعه كيش، عليرضا عامرى مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش، چند تن از مديران سازمان بازرسى كل كشور، مديران كل و كارشناسان نظارت و ارزيابى عملكرد مناطق آزاد، معاونين و مديران سازمان منطقه آزاد كيش، مسئولان محلى و مديران ادارات و نهادهاى مستقر در كيش حضور داشتند.
     
      گفتنى است اين همايش تا پنج شنبه 31 شهريورماه ادامه دارد.
     
     
www.kish.ir  ::   ارسال نظرات  ::   نسخه قابل چاپ
 
[1390-06-31 - دفعات مشاهده : 3307]
جامعه هتلداران
آغاز اجراى طرح تطبيقى و استاندارد سازى هتلهاى كيش: آغاز اجراى طرح تطبيقى و استاندارد سازى هتلهاى ... [ادامه]
اولين صورتجلسه هيئت مديره جامعه هتلداران کيش: بنام خدا اولين صورتجلسه هيئت مديره جامعه هتلداران ... [ادامه]
طرح تطبيقى و استانداردسازى هتلهاى كيش: طرح تطبيقى و استانداردسازى هتلها ى کيش اجرا ميگردد راميس ... [ادامه]
تمام عناوين جامعه هتلداران

All Rights Reserved ©, Powered by InfoCMS