صفحه اول |  ارسال نظرات |  نقشه سايت |  در باره ما | 
English | فارسى
 
منوى سايت
 در باره كيش
 سفر به کيش
 هتلها
 جاذبه هاى كيش
 جشنواره و نمايشگاه
 بازارها
 خدمات در كيش
 سازمانها و موسسات
 جامعه هتلداران كيش
 اخبار
موارد منتخب
محدوده جغرافيايى حفاظت از مرجانهاى دريايى جزيره كيش اعلام شد: منطقه شمال شرقى جزيره كيش از اسكله سيمرغ تا ... [ادامه]
ايجاد مركز توريسم درمانى در طرح جامع جزيره كيش: عضو هيات مديره و معاون گردشگرى سازمان منطقه ... [ادامه]
صفحات ديگر :  
 دروازه كيش -> اخبار -> تجليل از پيشكسوتان گردشگرى كيش
تجليل از پيشكسوتان گردشگرى كيش
تجليل از پيشكسوتان گردشگرى كيش
     
      همزمان با روز جهانى جهانگردى از فعالان و پيشكسوتان صنعت گردشگرى جزيره كيش تجليل به عمل آمد.
     
      به گزارش روابط عمومى و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، به اين منظور مراسم باشكوهى سه شنبه 5 مهرماه با حضور عليرضا عامرى مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش، حاج آقا شمس امام جمعه اهل سنت كيش، سرهنگ ملكى فرمانده انتظامى ويژه كيش، سرهنگ شمسايى فرمانده ناحيه مقاومت بسيج سپاه كيش، معاونين و مديران سازمان، مسئولان محلى و جمعى از كيشوندان در مركز همايش هاى بين المللى كيش برگزار شد.
     
      در اين مراسم مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش با گراميداشت روز جهانى جهانگردى به تأثيرات صنعت گردشگرى در اقتصاد كشورها اشاره كرد و گفت: سياست ها و خط مشى هاى بخش گردشگرى كشور در حمايت از جذب سرمايه گذارى بخش خصوصى، تكميل و توسعه پروژه هاى توسه اى فضاهاى گردشگرى، توسعه فعاليت هاى فرهنگى، تبليغاتى و آموزشى، تجهيز و توسعه زيربناها و زيرساخت هاى گردشگرى در كنار تنوع قومى و فرهنگى، مى تواند جزيره زيباى كيش را به عنوان هدف گردشگرى كشور مورد توجه و اهتمام قرار دهد و آن را الگوى مناسبى براى ساير نقاط كشور و حتى كشورهاى حوزه خليج فارس قلمداد نمايد.
     
      عليرضا عامرى در بخش ديگرى از سخنان خود از تمامى پيشكسوتان و فعالان صنعت گردشگرى كيش در مراكز تجارى، مراكز اقامتى، پذيرايى، تفريحى و دفاتر خدمات مسافرت هوايى كه در جهت ارائه خدمات به گردشگران تلاش مى كنند قدردانى كرد.
     
      همچنين در اين مراسم دكتر شهرام مسعودى پور معاون توسعه مديريت سازمان با اشاره به عوامل مؤثر در موفقيت سرمايه گذاران بخش گردشگرى گفت: چگونگى ساخت و ساز، فراهم نمودن تجهيزات و امكانات، ارائه خدمات مناسب و خلاقيت از مهمترين عوامل تأثيرگذار در موفقيت يك مجموعه گردشگرى است كه همواره بايد با نوآورى همراه باشد تا بتواند در بازار گردشگرى رقابت نمايد.
     
      وى چهاردهمين جشنواره تابستانى كيش را يكى از رويدادهاى موفق گردشگرى در كيش خواند و افزود: با تأكيد مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش مبنى بر خلاقيت در نگرش برپايى جشنواره و حمايت هاى بى دريغ ايشان و تلاش همه دست اندركاران و مشاركت گسترده بخش خصوصى، اين جشنواره نسبت به سال هاى گذشته بسيار متفاوت و رضايت بخش براى ساكنان و گردشگران بود.
     
      دكتر مسعودى پور شادى و نشاط را نياز هر جامعه اى دانست و آن را زمينه ساز پيشرفت هر جامعه برشمرد.
     
      در بخش ديگرى از اين مراسم عليرضا نورى نايب رئيس جامعه هتلداران كيش ضمن ارج نهادن به زحمات تمامى دست اندركاران گردشگرى كيش از سال هاى گذشته تاكنون از اقدامات قابل توجه سازمان منطقه آزاد كيش در راستاى توسعه همه جانبه به ويژه بخش گردشگرى اين جزيره قدردانى كرد.
     
      وى گفت: براى آبادانى و پيشرفت كشور و جزيره كيش به عنوان نقطه اى از ميهن عزيزمان بايد نهايت سعى و تلاش خود را بكار گيريم.
     
      گفتنى است در اين مراسم از پيشكسوتان صنعت گردشگرى كيش آقايان ذكايى، خوئينى، جولايى، شفيعى، نورى، مهماندوست، جلوانى، فرزانه، صفا، مادرشاهيان و ثابت تجليل به عمل آمد.
     
      همچنين از فعالان بخش هاى مختلف گردشگرى كيش در مراكز اقامتى آقايان پزشكيان، موسوى، خواب نما، اسكويى و رمضانى، در مراكز پذيرايى آقايان نژاد حسينى، رهنما، صلواتى، هوشمند و يزدانى، در دفاتر خدمات مسافرت هوايى آقايان همدانى، شجاعى، حكيمى و خانم نيكبخت، در مراكز تفريحات دريايى آقايان شمالى مقدم و نرگسى، رياحى، ميرشهيدى و صميمى و نيز جمعى از خادمان گردشگرى آقايان چچانى، اميدوارنيا، خرمى زاده، بيغش و خانم رفيعى مورد تقدير قرار گرفتند.
     
      خاطرنشان مى سازد با توجه به فرا رسيدن هفته گردشگرى و دهه كرامت از سه شنبه 5 مهرماه تا 17 مهرماه جشن بزرگ كرامت گردشگر همراه با برنامه هاى متنوع فرهنگى هنرى در تالار شهر كيش برگزار مى شود.
     
     
     
www.kish.ir  ::   ارسال نظرات  ::   نسخه قابل چاپ
 
[1390-07-06 - دفعات مشاهده : 3328]
جامعه هتلداران
کيش به عنوان اولين مسير گردشگرى کشور ...: با موافقت هيئت مديره جامعه هتلداران کيش آقاى مسيح ... [ادامه]
اولين صورتجلسه هيئت مديره جامعه هتلداران کيش: بنام خدا اولين صورتجلسه هيئت مديره جامعه هتلداران ... [ادامه]
انتخابات اعضاءهيئت مديره جامعه هتلداران کيش برگزار گرديد.: روز چهارشنبه مورخ 5/8/89 ساعت 18:30 مجمع عمومى ... [ادامه]
تمام عناوين جامعه هتلداران

All Rights Reserved ©, Powered by InfoCMS