صفحه اول |  ارسال نظرات |  نقشه سايت |  در باره ما | 
English | فارسى
 
منوى سايت
 در باره كيش
 سفر به کيش
 هتلها
 جاذبه هاى كيش
 جشنواره و نمايشگاه
 بازارها
 خدمات در كيش
 سازمانها و موسسات
 جامعه هتلداران كيش
 اخبار
موارد منتخب
محدوده جغرافيايى حفاظت از مرجانهاى دريايى جزيره كيش اعلام شد: منطقه شمال شرقى جزيره كيش از اسكله سيمرغ تا ... [ادامه]
ايجاد مركز توريسم درمانى در طرح جامع جزيره كيش: عضو هيات مديره و معاون گردشگرى سازمان منطقه ... [ادامه]
صفحات ديگر :  
 دروازه كيش -> اخبار -> نمايشگاه بين‌المللى JATA 2011 افتتاح شد
نمايشگاه بين‌المللى JATA 2011 افتتاح شد
نمايشگاه بين‌المللى JATA 2011 افتتاح شد
     
     
      بيست و دومين دوره نمايشگاه بين‌المللى گردشگرى ژاپن (JATA 2011) با حضور «حامد دهقانان» معاون گردشگرى کشورمان و «سيدعباس عراقچي» سفير ايران در ژاپن آغاز به کار کرد...
     
     
     
     
     
     
     
     
      همايش و نمايشگاه گردشگرى بين‌المللى جاتا از تاريخ 7 تا 10 مهرماه (29 سپتامبر تا 2 اکتبر) با حضور بيش از 150 کشور جهان در شهر توکيو پايتخت ژاپن برگزار مي‌شود.
     
      امسال غرفه جمهورى اسلامى ايران به مساحت 96 متر مربع و در ابعاد 6 متر در 16 متر به صورت سه طرف باز در سالن شماره 6 شرقى، بخش خاورميانه محل دائمى برگزارى نمايشگاه‌هاى توکيو قرار دارد؛ همسايگان ايران در اين نمايشگاه مالديو، گوام، جزيره مارشال و گينه جديد هستند.
     
      شرکت‌هاى خدمات مسافرتى و گردشگرى آيتو، ارس، پرشيا تور، تهران‌گشت نيلى، آزاده، شهر پرواز، راه ابريشم کيهان، واريش سفر و هتل داد يزد به عنوان بخش خصوصى شرکت‌کننده در اين نمايشگاه در کنار سازمان ميراث‌فرهنگى، صنايع‌دستى و گردشگرى حضور دارند.
     
      غرفه ايران با بهره‌گيرى از جذابيت‌هاى تصويرى ‌در کنار پذيرايى از بازديدکنندگان با سوغات و چاى ايرانى و ارائه کاتالوگ ويژه نمايشگاه به زبان ژاپنى، جلوه‌هاى زيبايى از ظرفيت‌هاى گردشگرى و مهمان‌نوازى ايرانيان را به نمايش گذاشته است.
     
      «حامد دهقانان» مشاور عالى رئيس سازمان ميراث‌فرهنگى، صنايع‌دستى و گردشگرى به دست‌‌آوردن فرصت‌هاى جديد تجارى و سرمايه‌گذارى خارجى و داخلى، برگزارى همايش‌ها، کنفرانس‌ها و سمينارها، شناسايى و جذب مشتريان علاقه‌مند به سفر، فراهم‌آوردن فرصت‌هاى مناسب به منظور همکارى و مشارکت با ديگر صنايع، تبادل اطلاعات و کسب آخرين دست‌آوردها و نوآوري‌ها در صنعت گردشگرى، شناخت مقاصد جديد گردشگرى و ارائه محصولات و خدمات جديد در اين حوزه را از اهداف برگزارى اين نمايشگاه عنوان کرد.
     
      معاون گردشگرى کشورمان با اشاره به حضور جمهورى اسلامى ايران در اين نمايشگاه گفت: امسال نيز در اين نمايشگاه شرکت‌هاى فعال صنعت گردشگرى و هتلدارى همانند سال‌هاى گذشته توانمندي‌ها و جاذبه‌هاى گردشگرى کشورمان را در معرض بازديد علاقه‌مندان قرار خواهند داد.
     
      «دهقانان» گفت: با توجه به فرايند تخصصي‌بودن و جايگاه تاثير‌گذار اين نمايشگاه در روند مسافرت‌هاى جهانى و نگاه ايران به جنوب شرق‌آسيا به عنوان يکى از بازارهاى هدف براى جذب گردشگران و حضور متخصصان صنعت گردشگرى در توکيو، شرکت‌کنندگان خصوصى و دفاتر مسافرتى ايران به ارائه پکيج‌هايى قابل قياس با استاندارهاى جهانى پرداخته و حضورى پررنگ و موثر را در جاتا 2011 به نمايش گذاشته‌اند.
     
      نمايشگاه گردشگرى بين‌المللى جاتا از معتبرترين نمايشگاه‌هاى مرتبط با صنعت گردشگرى در سطح جهان است که از سوى انجمن شرکت‌هاى گردشگرى ژاپن برگزار مي‌شود. اين انجمن با برگزارى نمايشگاه بين‌المللى جاتا تلاش دارد علاوه بر آشناسازى ژاپني‌ها با توانمندي‌هاى گردشگرى جهان، ژاپن را به عنوان يک مقصد بالقوه گردشگرى به ساير طرف‌هاى خارجى معرفى کند.
     
      نمايشگاه جاتا به دليل تعداد زياد شرکت‌کنندگان و بازديدکنندگان، محلى مناسب براى مذاکره و رايزنى ميان آژانس‌ها، نهادها و شرکت‌هاى مرتبط با صنعت گردشگرى و جهانگردى در سطح داخلى و بين‌المللى شمرده مي‌شود
     
     
     
www.ihonews.com  ::   ارسال نظرات  ::   نسخه قابل چاپ
 
[1390-07-09 - دفعات مشاهده : 1492]
جامعه هتلداران
طرح تطبيقى و استانداردسازى هتلهاى كيش: طرح تطبيقى و استانداردسازى هتلها ى کيش اجرا ميگردد راميس ... [ادامه]
كليه پرسنل و كاركنان هتلهاى كيش داراى شناسنامه پرسنلى ميشوند: كليه پرسنل و كاركنان هتلهاى كيش داراى شناسنامه ... [ادامه]
انتخابات اعضاءهيئت مديره جامعه هتلداران کيش برگزار گرديد.: روز چهارشنبه مورخ 5/8/89 ساعت 18:30 مجمع عمومى ... [ادامه]
تمام عناوين جامعه هتلداران

All Rights Reserved ©, Powered by InfoCMS