صفحه اول |  ارسال نظرات |  نقشه سايت |  در باره ما | 
English | فارسى
 
منوى سايت
 در باره كيش
 سفر به کيش
 هتلها
 جاذبه هاى كيش
 جشنواره و نمايشگاه
 بازارها
 خدمات در كيش
 سازمانها و موسسات
 جامعه هتلداران كيش
 اخبار
موارد منتخب
جغرافياى كيش: نام و موقعيت: نام اصلى اين جزيره كه ايرانى ... [ادامه]
كليه پرسنل و كاركنان هتلهاى كيش داراى شناسنامه پرسنلى ميشوند: كليه پرسنل و كاركنان هتلهاى كيش داراى شناسنامه ... [ادامه]
محدوده جغرافيايى حفاظت از مرجانهاى دريايى جزيره كيش اعلام شد: منطقه شمال شرقى جزيره كيش از اسكله سيمرغ تا ... [ادامه]
تمام عناوين موارد منتخب
صفحات ديگر :  
 دروازه كيش -> اخبار -> قرن 21، قرن گردشگرى است
قرن 21، قرن گردشگرى است

      قرن 21، قرن گردشگرى است
     
      دبير علمى کنفرانس هتلدارى نوين و توسعه گردشگرى با نام بردن از قرن 21 به عنوان قرن گردشگرى از اين صنعت به عنوان لطيف ترين ابزار پيوند فرهنگها نام برد.
      کنفرانس هتلدارى نوين و توسعه گردشگرى صبح امروز با حضور هتلداران، فعالان صنعت گردشگرى و اساتيد حوزه جهانگردى و هتلدارى در هتل هما برگزار شد.
     
      حميد ضرغام دبير علمى کنفرانس هتلدارى نوين و توسعه گردشگرى با ارائه گزارشى گفت: «وقتى ادبيات نوين گردشگرى را مطالعه مى کنيم به اين نکته مى رسيم که قرن 21 قرن گردشگرى است و گردشگرى لطيف ترين ابزار پيوند فرهنگهاست.»
     
      به اعتقاد وى با نگاهى که جوامع مدرن به گردشگرى دارند به اين مهم به عنوان يک درمان اجتماعى و دريچه اطمينان براى برقرارى نظم مى نگرند. از اين رو اگر به گردشگرى به عنوان مجموعه عناصرى بنگريم که به شخصى که دور از مامن و مکان اوليه خود قرار دارد ارائه مى شود، مى توان از گردشگرى به عنوان يک تجارت جهانى نگريست که مى تواند همه چيز را به کالاهاى قابل معامله تبديل کند. به اين ترتيب گردشگرى يک سيستم است که متشکل از کسب و کارهايى است که کالاها و خدمات آنها مکمل يکديگرند که مى توان از آن به عنوان تار عنکبوت تعبير کرد.
     
      ضرغام با تاکيد برآنکه سيستم گردشگرى يک سيستم پوياست که دائم درحال تغيير است گفت: «روشمند بودن و پويا بودن اين سيستم سبب بوجود آمدن مفاهيم نو در آن مى شود از اين رو نيازمند نوآورى هاى مربوط به فن آورى است.»
     
      نقش پايه اى هتل در استوارى گردشگرى
      محمدحسين برزين رييس کنفرانس هتلدارى نوين و توسعه گردشگرى با تاکيد بر گستردگى موضوعات و بخش هاى وابسته به گردشگرى، بيان مفهومى دقيق و کامل در اين خصوص را کارى دشوار دانست و گفت: «با آنکه ارائه تعريفى دقيق در خصوص گردشگرى کارى دشوار است ولى کارشناسان درخصوص ارکان آن توافق نظر دارند.»
     
      وى ارکان گردشگرى را به تقاضاى سفر، واسطه هاى گردشگرى و تاثيرات مقصد تقسيم بندى کرد و اين ارکان را موجبات توسعه گردشگرى دانست.
     
      برزين با تاکيد بر نقش هتلدارى بر استوارى پايه هاى گردشگرى گفت: «برآن هستيم تا مشکلات هتلدارى ايران را واکاوى کنيم و براى کاهش فاصله بين هتلدارى ايران با جهانيان گام برداريم.»
     
      وى توسعه منابع انسانى، تسهيل در مهماندارى، آموزش پرسنل و افزايش درآمدزايى در بخشهاى اقامتى ، ايجاد محيطى جذاب و آرام و مطرح کردن برند هتلهاى زنجيره اى را به عنوان گامى موثر در حوزه هتلدارى دانست
     
     
     
www.ihonews.com  ::   ارسال نظرات  ::   نسخه قابل چاپ
 
[1390-07-12 - دفعات مشاهده : 1291]
جامعه هتلداران
برگزارى گردهمايى مالكين و مديران هتلهاى كيش: به گزارش روابط عمومى جامعه هتلداران كيش گردهمايى ... [ادامه]
طرح تطبيقى و استانداردسازى هتلهاى كيش: طرح تطبيقى و استانداردسازى هتلها ى کيش اجرا ميگردد راميس ... [ادامه]
اولين صورتجلسه هيئت مديره جامعه هتلداران کيش: بنام خدا اولين صورتجلسه هيئت مديره جامعه هتلداران ... [ادامه]
تمام عناوين جامعه هتلداران
حافظ گردشگران كيش
آگهى دعوت مجمع عمومى عادى ساليانه شركت حافظ گردشگران كيش منتهى به سال 1389 (وابسته به جامعه هتلداران كيش): بدينوسيله از كليه سهامداران محترم دعوت بعمل مى ... [ادامه]
آگهى تصميمات شركت حافظ گردشگران كيش: به استناد صورتجلسات مجمع عمومى فوق العاده و... [ادامه]
تقدم خريد سهام شركت حافظ گردشگران كيش: پيرو تصميمات اتخاذ شده در مجمع عمومى عادى .... [ادامه]

All Rights Reserved ©, Powered by InfoCMS