صفحه اول |  ارسال نظرات |  نقشه سايت |  در باره ما | 
English | فارسى
 
منوى سايت
 در باره كيش
 سفر به کيش
 هتلها
 جاذبه هاى كيش
 جشنواره و نمايشگاه
 بازارها
 خدمات در كيش
 سازمانها و موسسات
 جامعه هتلداران كيش
 اخبار
موارد منتخب
محدوده جغرافيايى حفاظت از مرجانهاى دريايى جزيره كيش اعلام شد: منطقه شمال شرقى جزيره كيش از اسكله سيمرغ تا ... [ادامه]
ايجاد مركز توريسم درمانى در طرح جامع جزيره كيش: عضو هيات مديره و معاون گردشگرى سازمان منطقه ... [ادامه]
صفحات ديگر :  
 دروازه كيش -> اخبار -> آخرين نشست تهران شوراى سياستگذارى مديران روابط عمومى مناطق آزاد
آخرين نشست تهران شوراى سياستگذارى مديران روابط عمومى مناطق آزاد

     
      دوازدهمين نشست شوراى سياستگذارى مديران روابط عمومى مناطق آزاد و ويژه اقتصادى و آخرين نشست تهران اين شورا برگزار شد.
     
      به گزارش روابط عمومى و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، در اين جلسه كه اولين نشست شوراى سياستگذارى با حضور حسن محسنى سرپرست جديد روابط عمومي شوراى هماهنگى مناطق آزاد تجارى- صنعتى و ويژه اقتصادى بود، محسنى در ابتداى جلسه ضمن خير مقدم به حاضرين و تشكر از زحمات مديران روابط عمومى پيشين بر ضرورت ارتقاء دامنه فعاليت ها و برنامه هاى روابط عمومى هاى مناطق آزاد و ويژه اقتصادى تأكيد كرد و افزود: خانواده بزرگ روابط عمومى مناطق آزاد و ويژه اقتصادى كشور با به اشتراك گذارى توانمنديها و امكانات موجود خود مى توانند انتفاع حداكثرى را براى تمام اعضاى اين خانواده به ارمغان آورند.
     
      برپايه اين گزارش سرپرست روابط عمومى شوراى هماهنگى مناطق آزاد، هنر روابط عمومى را ابزارى براى ارتقاء جايگاه روابط عمومى ها برشمرد و ايجاد ساختار صحيح و كارآمد را در جهت تحقق اين امر ضرورى دانست.
     
      محسنى با اشاره به اين كه نشست حاضر آخرين نشست مديران روابط عمومى ها در تهران خواهد بود و از اين پس هر ماه يكى از مناطق ميزبان برگزارى اين جلسات را برعهده خواهند داشت افزود: اين اقدام در جهت معرفى ظرفيت هاى مناطق و شناسايى توانمنديها و ظرفيت هاى موجود اقدام مؤثرى خواهد بود.
     
      وى همچنين تشكيل كميته هاى تخصصى را با هدف برنامه ريزى و جهت دهى سياستگذارى هاى شوراى مديران روابط عمومى ضرورى دانسته و از عضويت و به كارگيرى دانش تخصصى مديران روابط عمومى مناطق در اين كميته ها خبر داد.
     
      سرپرست روابط عمومى شوراى هماهنگى مناطق آزاد تجارى – صنعتى و ويژه اقتصادى در ادامه با اشاره به عدم برگزارى جشنواره ها و نمايشگاههايى در سطح ملى با رويكرد و محوريت مناطق آزاد و ويژه اقتصادى، از بسترسازى برگزارى اين چنين برنامه هايى در آينده نزديك خبر داد و نقش كميته هاى تخصصى را در زمينه سازى اين امر مهم، با اهميت توصيف كرد.
     
      شايان ذكر است در بخش ديگرى از اين نشست اسداله عليزاده مشاور امور بين الملل شوراى هماهنگى مناطق آزاد تجارى – صنعتى و ويژه اقتصادى نيز با اشاره به جايگاه حوزه امور بين الملل مناطق آزاد و ويژه اقتصادى، بر تمركز بر كشورهاى هدف با توجه به ظرفيت هاى موجود تأكيد كرد و افزود: در طول چند ماه گذشته چندين شركت بين المللى خارجى آمادگى خود را براى عقد قرارداد با برخى مناطق آزاد و ويژه اقتصادى اعلام نموده اند كه اين مسئله مؤيد جايگاه خطير حوزه بين الملل در كليه مناطق است.
     
      گفتنى است در ادامه اين جلسه مديران روابط عمومى مناطق آزاد و ويژه اقتصادى ضمن تشريح فعاليت ها و عملكرد حوزه هاى كارى خود، نظرات خود را درباره افزايش نقش روابط عمومى ها در سازمان هاى مناطق آزاد و ويژه اقتصادى بيان نمودند.
     
     
www.kish.ir  ::   ارسال نظرات  ::   نسخه قابل چاپ
 
[1390-08-04 - دفعات مشاهده : 3029]
جامعه هتلداران
كليه پرسنل و كاركنان هتلهاى كيش داراى شناسنامه پرسنلى ميشوند: كليه پرسنل و كاركنان هتلهاى كيش داراى شناسنامه ... [ادامه]
انتخابات اعضاءهيئت مديره جامعه هتلداران کيش برگزار گرديد.: روز چهارشنبه مورخ 5/8/89 ساعت 18:30 مجمع عمومى ... [ادامه]
کيش به عنوان اولين مسير گردشگرى کشور ...: با موافقت هيئت مديره جامعه هتلداران کيش آقاى مسيح ... [ادامه]
تمام عناوين جامعه هتلداران

All Rights Reserved ©, Powered by InfoCMS