صفحه اول |  ارسال نظرات |  نقشه سايت |  در باره ما | 
English | فارسى
 
منوى سايت
 در باره كيش
 سفر به کيش
 هتلها
 جاذبه هاى كيش
 جشنواره و نمايشگاه
 بازارها
 خدمات در كيش
 سازمانها و موسسات
 جامعه هتلداران كيش
 اخبار
موارد منتخب
محدوده جغرافيايى حفاظت از مرجانهاى دريايى جزيره كيش اعلام شد: منطقه شمال شرقى جزيره كيش از اسكله سيمرغ تا ... [ادامه]
ايجاد مركز توريسم درمانى در طرح جامع جزيره كيش: عضو هيات مديره و معاون گردشگرى سازمان منطقه ... [ادامه]
صفحات ديگر :  
 دروازه كيش -> اخبار -> حضور فعال نمايندگان گردشگرى ايران در لندن
حضور فعال نمايندگان گردشگرى ايران در لندن
حضور فعال نمايندگان گردشگرى ايران در لندن
     
      با حضور فعال سازمان ميراث‌فرهنگى و گردشگرى ايران در سي‌ و دومين نمايشگاه بين‌المللى گردشگرى انگليس(WTM)، فصل جديدى از توانمندي‌هاى کشورمان در زمينه تاريخى و گردشگرى در اين نمايشگاه ارائه شد.
     
      احمد بيدى، مديرعامل شرکت نمايشگاه‌هاى ميراث‌فرهنگى و گردشگرى، به خبرگزارى ميراث آريا گفت: غرفه ايران در اين نمايشگاه در فضايى به مساحت 126 متر و با حضور فعالان بخش خصوصى و گردشگرى کشورمان در سالن شماره 47 بخش Middle East در محل دائمى نمايشگاه‌هاى لندن برپا شده است.
     
      وى افزود: پس از وقفه‌اى 2 ساله امسال در اين نمايشگاه شروع خوبى داشتيم و به دليل جذابيت‌ها و پتانسيل‌ موجود در عرصه گردشگرى کشورمان، تعامل سازنده‌اى با ديگر کشورهاى شرکت‌کننده ايجاد شده است.
     
      مديرعامل شرکت نمايشگاه‌هاى ميراث‌فرهنگى و گردشگرى تصريح کرد: از اتفاقات مهم سي‌ و دومين نمايشگاه گردشگرى لندن مي‌توان به شرکت نکردن کشورهايى مانند يمن و ليبى اشاره کرد. اما مخاطبان و شرکت‌هايى که در زمينه گردشگرى در اين کشورها فعال بودند تمايل خود را براى اعزام گردشگر به ايران ابراز کردند.
     
      وى با اشاره به مشارکت فعال 8 آژانس گردشگرى ايران در اين نمايشگاه گفت: فعاليت و رايزنى اين شرکت‌ها در تعامل با ديگر کشورهاى شرکت‌کننده بسترساز رونق گردشگرى در کشور خواهد بود به طورى که مي‌توان از آن به عنوان سرفصلى تازه در اين صنعت نام برد.
     
      بيدى خاطرنشان کرد: مديران آژانس‌ها حضور در نمايشگاه WTM را فرصتى مغتنم قلمداد کرده و در فضايى آرام نشست‌هاى تخصصى خودشان را برگزار مي‌کنند و در اين ميان سازمان ميراث‌فرهنگى و گردشگرى نيز با حضور منسجم از تمايل ديگر کشورها براى رونق صنعت گردشگرى حمايت مي‌کند.
     
      مديرعامل شرکت نمايشگاه‌هاى ميراث‌فرهنگى و گردشگرى يادآور شد، نمايشگاه لندن در اين حوزه به تجارت متقابل B2B معروف است که مي‌تواند موجب درآمد و شکوفايى اقتصاد کشورها باشد.
     
      وى افزود: در حال حاضر به دليل مشکلات اقتصادى در اروپا صنعت گردشگرى اين کشور با افت نسبى رو به رو بوده است و اين موضوع فضايى رقابتى را براى جذب آژانس‌هاى مسافرتى ايجاد کرده است.
     
      بيدى درباره تعامل و رايزني‌ با ديگر کشورها براى گسترش صنعت گردشگرى اظهار کرد: کشور ايران به دليل دارا بودن جاذبه‌هاى طبيعى و تاريخى از ديرباز مورد توجه جهانيان قرار داشته است به طورى که تعداد زيادى از اعضاى يونسکو با حضور در غرفه ايران خواستار معرفى جاذبه‌هاى کشورمان در مجلات و شبکه‌هاى مختلف تلويزيونى هستند.
     
      وى افزود: تعامل با چين و ايجاد سايت ايران در آن کشور و حضور هدفمند در نمايشگاه برلين و ... از مواردى هستند که به صورت جدى در دستور کار قرار گرفته‌اند.
     
      مديرعامل نمايشگاه‌هاى سازمان ميراث‌فرهنگى در ادامه، از حضور نمايندگان سفارت جمهورى اسلامى ايران در نمايشگاه خبر داد و گفت: آقايان فقيه و سجادى با حضور در محل نمايشگاه حمايت خودشان را از آژانس‌هاى فعال در زمينه گردشگرى اعلام کردند و فردا (پنجشنبه) نيز يک جلسه هم‌انديشى تحت عنوان "شب ايراني" در محل سفارت و نمايندگى جمهورى اسلامى ايران در لندن با حضور افراد شرکت‌کننده برگزار خواهد شد تا با واکاوى مشکلات شرايط لازم براى حضور گردشگران در کشورمان فراهم شود.
     
      بيدى در پايان افزود: نمايندگان وزارت امور خارجه در ديدار از محل نمايشگاه تاکيد کردند که‌ مشکلات کنسولى و ويزايى مربوط به گردشگران را حل خواهند کرد.
     
      يادآور مي‌شود سى و دومين نمايشگاه بين‌المللى و گردشگرى انگليس (WTM) به مدت 4 روز از 16 تا 19 آبان در محل دائمى نمايشگاه شهر لندن برگزار مي‌شود.
     
     
     
     
www.khabarfarsi.com  ::   ارسال نظرات  ::   نسخه قابل چاپ
 
[1390-08-19 - دفعات مشاهده : 3150]
جامعه هتلداران
آغاز اجراى طرح تطبيقى و استاندارد سازى هتلهاى كيش: آغاز اجراى طرح تطبيقى و استاندارد سازى هتلهاى ... [ادامه]
برگزارى گردهمايى مالكين و مديران هتلهاى كيش: به گزارش روابط عمومى جامعه هتلداران كيش گردهمايى ... [ادامه]
کيش به عنوان اولين مسير گردشگرى کشور ...: با موافقت هيئت مديره جامعه هتلداران کيش آقاى مسيح ... [ادامه]
تمام عناوين جامعه هتلداران

All Rights Reserved ©, Powered by InfoCMS