صفحه اول |  ارسال نظرات |  نقشه سايت |  در باره ما | 
English | فارسى
 
منوى سايت
 در باره كيش
 سفر به کيش
 هتلها
 جاذبه هاى كيش
 جشنواره و نمايشگاه
 بازارها
 خدمات در كيش
 سازمانها و موسسات
 جامعه هتلداران كيش
 اخبار
موارد منتخب
ايجاد مركز توريسم درمانى در طرح جامع جزيره كيش: عضو هيات مديره و معاون گردشگرى سازمان منطقه ... [ادامه]
محدوده جغرافيايى حفاظت از مرجانهاى دريايى جزيره كيش اعلام شد: منطقه شمال شرقى جزيره كيش از اسكله سيمرغ تا ... [ادامه]
جغرافياى كيش: نام و موقعيت: نام اصلى اين جزيره كه ايرانى ... [ادامه]
تمام عناوين موارد منتخب
صفحات ديگر :  
 دروازه كيش -> اخبار -> هتل‌گران است،کارمندان در روزهاي غيرتعطيل سفر کنند،
هتل‌گران است،کارمندان در روزهاي غيرتعطيل سفر کنند،
هتل‌گران است،کارمندان در روزهاي غيرتعطيل سفر کنند،
      جامعه > گردشگري - رئيس جامعه هتلداران چاره‌اي جز افزايش قيمت‌ هتلها وجود ندارد و البته اين مردمند که بيشترين ضرر را در اين مورد مي‌بينند.
     
      الناز محمدي،اميد کريمي: سازمان ميراث فرهنگي، افزايش 25درصدي نرخ اقامت در هتل‌هاي کشور را به کميته نظارت بازرگاني اعلام کرده است.
     
      اما از زماني که اجراي قانون هدفمندي يارانه‌ها شروع شد، بالارفتن هزينه هاي گردشگري هم بر خبرها افتاد. هرچند که مسئولان سازمان گردشگري مرتب آن را رد مي‌کردند و اعلام مي‌کردند که براي حمايت از سفر مردم، هيچ بخشي در گردشگري گران نمي‌شود. هرچند که مردم در سفرهاي نوروزي، ديدند که برخي مراکز گردشگري تا 30 درصد هم افزايش قيمت داشتند.
     
      اما حالا و با اينکه از آن زمان تاکنون قيمت بليت هتل‌ها و برخي اماکن گردشگري کمي بالا رفته است ولي هنوز به طور رسمي اعلام نشده بود که قرار است نرخ‌ها به اين اندازه افزايش داشته باشد. بر اساس خبرها، قرار است افزايش نرخ هتل‌ها فقط براي سفرهاي شخصي (خارج از تورهاي گروهي) افراد محسوب شود.
     
      براي بررسي جوانب اين موضوع، خسرو ايران‌پور، رئيس جامعه هتلداران را به کافه خبر دعوت کرديم. او معتقد است که در شرايط کنوني چاره‌اي جز افزايش قيمت‌ها وجود ندارد و البته اين مردمند که بيشترين ضرر را در اين مورد مي‌بينند. گفتگوي ما را با او مي‌خوانيد:
     
      آقاي ايرانپور سازمان گردشگري اعلام کرده است که قيمت هتل‌ها 25 درصد افزايش پيدا مي‌کند و اين در حالي است که از زمان هدفمند کردن يارانه‌ها مرتب اعلام شده بود که بخش گردشگري کشور افزايش قيمتي نخواهد داشت، اما حالا هم هتل‌ها و قيمت بليت‌هاي مکان‌هاي گردشگري در حال گران شدنند. چه اتفاقي افتاده که باعث شد دولت سر حرفش در اين مورد نماند؟
     
      سياست‌هاي نرخ‌گذاري تابع هزينه است، ما معمولا مهر به مهر هرسال تورم بانک مرکزي را در نظر مي‌گيريم و با توجه به افزايش قيمت 136 قلم کالا که در سبد هتل‌ها وجود دارد، تصميم مي‌گيريم که چقدر بايد در قيمت هتل‌ها افزايش قيمت داشته باشيم. از اول مهر سال پيش با توجه به اينکه دولت قانون هدفمند کردن يارانه‌ها را اجرا کرد، ما مايل به افزايش قيمت هتل‌ها نبوديم. چون ما هنوز نمي‌دانستيم که وقتي که پيک سفرها در نوروز شروع مي‌شود با توجه به هدفمند کردن يارانه‌ها، چه قشري سفر مي‌کنند، دوم اينکه نمي‌دانستيم که مردم در چه حجمي و در چه مسيرهايي سفر مي‌کنند. به اين دلايل ما با دولت توافق کرديم که تا 20فروردين امسال هيچگونه افزايش قيمتي نداشته باشيم. دولت هم تعهد کرد که هتل‌ها هم در هزينه‌هاي مربوط به آب و گاز و ... تعرفه‌هايي داشته باشد که خيلي زياد نباشد. اما خب اين موضوع تحقق نيافت و همه اقلام گران شدند و حالا آنقدر هزينه‌هاي هتل‌ها زياد شده که ما چاره‌اي جز بالا بردن قيمت هتل‌ها نداريم.
     
     
     
www.khabarfarsi.com  ::   ارسال نظرات  ::   نسخه قابل چاپ
 
[1390-03-22 - دفعات مشاهده : 1316]
جامعه هتلداران
برگزارى گردهمايى مالكين و مديران هتلهاى كيش: به گزارش روابط عمومى جامعه هتلداران كيش گردهمايى ... [ادامه]
طرح تطبيقى و استانداردسازى هتلهاى كيش: طرح تطبيقى و استانداردسازى هتلها ى کيش اجرا ميگردد راميس ... [ادامه]
انتخابات اعضاءهيئت مديره جامعه هتلداران کيش برگزار گرديد.: روز چهارشنبه مورخ 5/8/89 ساعت 18:30 مجمع عمومى ... [ادامه]
تمام عناوين جامعه هتلداران
حافظ گردشگران كيش
آگهى دعوت مجمع عمومى عادى ساليانه شركت حافظ گردشگران كيش منتهى به سال 1389 (وابسته به جامعه هتلداران كيش): بدينوسيله از كليه سهامداران محترم دعوت بعمل مى ... [ادامه]
آگهى تصميمات شركت حافظ گردشگران كيش: به استناد صورتجلسات مجمع عمومى فوق العاده و... [ادامه]
تقدم خريد سهام شركت حافظ گردشگران كيش: پيرو تصميمات اتخاذ شده در مجمع عمومى عادى .... [ادامه]

All Rights Reserved ©, Powered by InfoCMS