صفحه اول |  ارسال نظرات |  نقشه سايت |  در باره ما | 
English | فارسى
 
منوى سايت
 در باره كيش
 سفر به کيش
 هتلها
 جاذبه هاى كيش
 جشنواره و نمايشگاه
 بازارها
 خدمات در كيش
 سازمانها و موسسات
 جامعه هتلداران كيش
 اخبار
موارد منتخب
محدوده جغرافيايى حفاظت از مرجانهاى دريايى جزيره كيش اعلام شد: منطقه شمال شرقى جزيره كيش از اسكله سيمرغ تا ... [ادامه]
ايجاد مركز توريسم درمانى در طرح جامع جزيره كيش: عضو هيات مديره و معاون گردشگرى سازمان منطقه ... [ادامه]
صفحات ديگر :  
 دروازه كيش -> اخبار -> ابهامات قرارداد شهردريايي خليج فارس رفع مي شود
ابهامات قرارداد شهردريايي خليج فارس رفع مي شود

      ابهامات قرارداد شهردريايي خليج فارس رفع مي شود
     
     
     
      مديرعامل سازمان منطقه آزاد کيش از برنامه اين سازمان براي تشکيل کارگروه صادرات در اين سازمان خبر داد و گفت: اميدواريم تشکيل اين کارگروه طي يک ماه آينده محقق شود .
      مهندس"علي رضا عامري" با بيان اين خبر به مانا گفت: تشکيل اين کارگروه با هدف برخورداري صادرکنندگان و توليد کنندگان کيش از مزاياي تسهيلات صادرات در سرزمين اصلي و در راستاي توسعه صادرات در منطقه آزاد کيش تشکيل خواهد شد.
      وي با بيان اينکه در حال حاضر توليدکنندگان حاضر در منطقه آزاد کيش بايد کالاهاي خود را به سرزمين اصلي ارسال و از آنجا صادر کنند در خصوص اين کارگروه اظهار داشت: اين کارگروه به رياست معاون اقتصادي سازمان منطقه آزاد کيش و با حضور ارگانهاي ذيربط تشکيل خواهد شد.
      مديرعامل سازمان منطقه آزاد کيش درباره اقدامات انجام شده در جزاير فارور بزرگ و كوچک و هندورابي که سال گذشته به اين منطقه الحاق شد گفت: دراين زمينه شرکت مشاور براي استعداد يابي و شناسايي ظرفيتهاي اين جزاير انتخاب و طرح هاي مختلفي در زمينه توسعه گردشگري ، صنعتي و انرژي اين مناطق پيش بيني شده است که به دليل نهايي نشدن نمي توان در خصوص آنها اطلاع رساني کرد.
      عامري درباره دلايل تعويق در احداث شهر دريايي خليج فارس در کيش نيز گفت: ابهاماتي در قرارداد اين پروژه که در مديريتهاي قبلي امضا شده بود وجود داشت که در حال حاضر در حال شفاف سازي و رفع اين ابهامات هستيم.
      مدير عامل سازمان منطقه آزاد کيش در توضيح اين ابهامات افزود: مفادي ازاين قرارداد که به نحوه پرداختها اشاره داشت واضح و روشن نبود که به منظور جلوگيري از تضييع حقوق طرفين،با توافق سرمايه گذار و همچنين با همکاري نهادهاي نظارتي درحال رفع ابهامات موجود هستيم.
      وي با بيان اينکه سازمان منطقه آزاد کيش حامي همه سرمايه گذاران است و از سرمايه گذاري هاي مطابق با قانون حمايت مي کند گفت: اين پروژه پس از رفع ابهامات مذکور ، وارد مراحل اجرايي خود خواهد شد.
      قرارداد ساخت شهر دريايي خليج فارس به عنوان بزرگ ترين پروژه گردشگري کشور مردادماه سال گذشته بين سازمان منطقه آزاد کيش و بخش خصوصي منعقد شد.
     
      کد خبر : 90022522
     
www.mana.ir  ::   ارسال نظرات  ::   نسخه قابل چاپ
 
[1390-02-31 - دفعات مشاهده : 2791]
جامعه هتلداران
برگزارى گردهمايى مالكين و مديران هتلهاى كيش: به گزارش روابط عمومى جامعه هتلداران كيش گردهمايى ... [ادامه]
كليه پرسنل و كاركنان هتلهاى كيش داراى شناسنامه پرسنلى ميشوند: كليه پرسنل و كاركنان هتلهاى كيش داراى شناسنامه ... [ادامه]
اولين صورتجلسه هيئت مديره جامعه هتلداران کيش: بنام خدا اولين صورتجلسه هيئت مديره جامعه هتلداران ... [ادامه]
تمام عناوين جامعه هتلداران

All Rights Reserved ©, Powered by InfoCMS