صفحه اول |  ارسال نظرات |  نقشه سايت |  در باره ما | 
English | فارسى
 
منوى سايت
 در باره كيش
 سفر به کيش
 هتلها
 جاذبه هاى كيش
 جشنواره و نمايشگاه
 بازارها
 خدمات در كيش
 سازمانها و موسسات
 جامعه هتلداران كيش
 اخبار
موارد منتخب
محدوده جغرافيايى حفاظت از مرجانهاى دريايى جزيره كيش اعلام شد: منطقه شمال شرقى جزيره كيش از اسكله سيمرغ تا ... [ادامه]
ايجاد مركز توريسم درمانى در طرح جامع جزيره كيش: عضو هيات مديره و معاون گردشگرى سازمان منطقه ... [ادامه]
صفحات ديگر :  
 دروازه كيش -> اخبار -> زمينه‌ سرمايه‌گذارى گردشگرى در كيش فراهم مي‌شود
زمينه‌ سرمايه‌گذارى گردشگرى در كيش فراهم مي‌شود
مديرعامل سازمان منطقه آزاد كيش:
     
      زمينه‌ سرمايه‌گذارى گردشگرى در كيش فراهم مي‌شود
     
      خبرگزارى فارس: مدير عامل سازمان منطقه آزاد كيش گفت: فراهم‌آورى زمينه لازم در راستاى توسعه سرمايه‌گذارى هر چه بيشتر در بخش گردشگرى اين جزيره در دستور كار سازمان منطقه آزاد است.
     
      به گزارش خبرگزارى فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومى و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، عليرضا عامرى با اشاره به برگزارى چهاردهمين جشنواره تابستانى كيش اظهار داشت: برگزارى اين جشنواره با تدارك برنامه‌هاى متنوع فرهنگى و اهدا هزاران جايزه نقدى و غير نقدى موجب خواهد شد تا جمع كثيرى از هموطنان داخل و خارج كشورمان به اين جزيره سفر كنند و از امكانات و تسهيلات فراهم شده و جاذبه‌هاى طبيعى و زيباى اين جزيره بهره ببرند.
      وى ادامه داد: همزمان با اين جشنواره، نمايشگاهى از دستاوردهاى دولت‌هاى نهم و دهم با حضور تمام دستگاه‌هاى اجرايى كشور به مدت يك هفته برگزار خواهد شد تا گوشه‌اى از تلاش‌ها، زحمات و اقدامات انجام شده دولت خدمتگذار در حوزه‌هاى اقتصادى، اجتماعى، فرهنگى و ... به نمايش گذاشته شود.
      عامرى در بخش ديگرى از سخنان خود با اشاره به اينكه رويكرد اصلى كيش گردشگرى است گفت: ايجاد زيرساخت‌هاى مناسب در بخش گردشگرى و همراه با آن توسعه فرودگاه و بندرگاه به عنوان مبادى ورودى و خروجى گردشگر و همچنين فراهم‌آورى زمينه لازم در راستاى توسعه سرمايه‌گذارى در دستور كار سازمان منطقه آزاد كيش قرار دارد.
      وى تصريح كرد: با وجود تمام اقدامات انجام شده در سال‌هاى گذشته، در زمان فعاليت دولت‌هاى نهم و دهم براى ايجاد بسترهاى لازم به منظور جذب سرمايه‌گذار و ساير بخش‌ها كار سرعت بيشترى يافته و اتفاقات خوبى به ثمر رسيده است.
      مدير عامل سازمان منطقه آزاد كيش خاطر نشان كرد: هم اكنون در اين سازمان به گونه‌اى برنامه‌ريزى شده تا با ارائه تسهيلات، سرمايه‌گذارى سالم در كوتاه‌ترين زمان ممكن به نتيجه برسد.
      عامرى همچنين به آماده شدن بسته‌هاى سرمايه‌گذارى در حوزه‌هاى مختلف به ويژه در بخش گردشگرى و نيز پيش‌بينى سياست‌هاى تشويقى براى سرمايه‌گذاران اشاره و اضافه كرد: تمام هموطنان داخل و خارج كشور از طريق مراجعه حضورى به سازمان و يا پايگاه اينترنتى سازمان كيش مي‌توانند با بسته‌هاى سرمايه‌گذارى، مزيت‌ها و اطلاعات مربوط به كيش آشنا شوند.
     
     
     
www.khabarfarsi.com  ::   ارسال نظرات  ::   نسخه قابل چاپ
 
[1390-03-30 - دفعات مشاهده : 2649]
جامعه هتلداران
برگزارى گردهمايى مالكين و مديران هتلهاى كيش: به گزارش روابط عمومى جامعه هتلداران كيش گردهمايى ... [ادامه]
طرح تطبيقى و استانداردسازى هتلهاى كيش: طرح تطبيقى و استانداردسازى هتلها ى کيش اجرا ميگردد راميس ... [ادامه]
كليه پرسنل و كاركنان هتلهاى كيش داراى شناسنامه پرسنلى ميشوند: كليه پرسنل و كاركنان هتلهاى كيش داراى شناسنامه ... [ادامه]
تمام عناوين جامعه هتلداران

All Rights Reserved ©, Powered by InfoCMS