صفحه اول |  ارسال نظرات |  نقشه سايت |  در باره ما | 
English | فارسى
 
منوى سايت
 در باره كيش
 سفر به کيش
 هتلها
 جاذبه هاى كيش
 جشنواره و نمايشگاه
 بازارها
 خدمات در كيش
 سازمانها و موسسات
 جامعه هتلداران كيش
 اخبار
موارد منتخب
محدوده جغرافيايى حفاظت از مرجانهاى دريايى جزيره كيش اعلام شد: منطقه شمال شرقى جزيره كيش از اسكله سيمرغ تا ... [ادامه]
ايجاد مركز توريسم درمانى در طرح جامع جزيره كيش: عضو هيات مديره و معاون گردشگرى سازمان منطقه ... [ادامه]
صفحات ديگر :  
 دروازه كيش -> اخبار -> با حضور معاون رئيس جمهور؛كلنگ بزرگ‌ترين پروژه گردشگرى كشور زده شد
با حضور معاون رئيس جمهور؛كلنگ بزرگ‌ترين پروژه گردشگرى كشور زده شد

      با حضور معاون رئيس جمهور؛
      كلنگ بزرگ‌ترين پروژه گردشگرى كشور زده شد
      خبرگزارى فارس: با حضور معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگى، صنايع دستى و گردشگرى كلنگ بزرگ‌ترين پروژه گردشگرى ـ‌ تفريحى كشور در شانديز زده شد.
     
      مدير اين پروژه بزرگ در حاشيه مراسم كلنگ‌زنى اين مجموعه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: اين پروژه با هدف افزايش ميزان جذب گردشگر داخلى و خارجى و ايجاد فضايى زيبا و دلنشين براى استفاده تمامى هموطنان احداث شده است.
      محسن پهلوان‌مقدم اضافه كرد: در همين رابطه بزرگ‌ترين برند ايران در حوزه گردشگرى و توريسم با سرعت و دقتى بي‌نظير در اجراى طرح‌هاى معمارى و گردشگرى ايران در حال ساخت است.
      وى به ساخت بزرگترين مجموعه توريستى پذيرايى ايران در شهر توريستى شانديز در نزديكى مشهد اشاره كرد و ادامه داد: اين بناى قلعه اى شكل در فضايى به مساحت 6 هزار متر مربع و زير بناى 8 هزار متر مربع با گنجايش سه هزار مهمان است.
      مدير اجرايى بزرگترين پروژه گردشگرى كشور با اشاره به پروژه بزرگ گردشگرى ـ تفريحى كشور در شانديز مشهد تصريح كرد: با ساخت بزرگ‌ترين مركز تعطيلات، سرگرمى و خريد، شانديز به قطب بزرگ گردشگرى كشور تبديل مي‌شود.
      وى متذكر شد: اين پروژه داراى زيربنايى حدود يك ميليون متر مربع با امكان استفاده از هشت كاربرى متنوع و متفاوت تفريحى، تجارى و گردشگرى است.
      پهلوان‌مقدم در رابطه با كاربري‌هاى متنوع اين مجموعه ابراز داشت: اين پروژه بزرگ و ملى داراى بازار ، مجتمع مسكونى با خدمات هتلدارى، هتل 5 ستاره، مراكز فرهنگى، پارك تفريحات آبى، نمايشگاه دائمى گل و گياه، شهربازى سرپوشيده و مجتمع ادارى است.
      وى پيش بينى كرد: با توجه به نياز كشور به چنين پروژه اى، مركز همانند ساير پروژه هاى اجرا شده اين مجموعه طبق برنامه زمان‌بندى شده احداث شود.
      مدير اجرايى بزرگ‌ترين پروژه گردشگرى كشور مدت اجراى اين طرح را كمتر از دو سال عنوان كرد و ياد آور شد: مراحل احداث بزرگترين مركز تعطيلات، سرگرمى به زودى به قطب گردشگرى كشور تبديل مي‌شود.
      وى به احداث مركز بزرگ خريد با زيربنايى بالغ بر 500 هزار متر مربع در اين پروژه اشاره كرد و اذعان داشت: اين قسمت از طرح با معمارى نوين و روز دنيا و دسترسى به واحدهاى مختلف خريد و امكان بهره مندى از فضاى پارك خودروها تا سقف 6 هزار خودرو را فراهم كرد است.
      پهلوان‌مقدم طراحى و ساخت مجتمع مسكونى را از ديگر بخش‌هاى اين پروژه ملى دانست و عنوان كرد: هتل پنج ستاره‌اى نيز در اين مكان مورد بهره‌بردارى قرار مي‌گيرد.
     
     
www.khabarfarsi.ir  ::   ارسال نظرات  ::   نسخه قابل چاپ
 
[1390-03-28 - دفعات مشاهده : 3176]
جامعه هتلداران
كليه پرسنل و كاركنان هتلهاى كيش داراى شناسنامه پرسنلى ميشوند: كليه پرسنل و كاركنان هتلهاى كيش داراى شناسنامه ... [ادامه]
انتخابات اعضاءهيئت مديره جامعه هتلداران کيش برگزار گرديد.: روز چهارشنبه مورخ 5/8/89 ساعت 18:30 مجمع عمومى ... [ادامه]
کيش به عنوان اولين مسير گردشگرى کشور ...: با موافقت هيئت مديره جامعه هتلداران کيش آقاى مسيح ... [ادامه]
تمام عناوين جامعه هتلداران

All Rights Reserved ©, Powered by InfoCMS