صفحه اول |  ارسال نظرات |  نقشه سايت |  در باره ما | 
English | فارسى
 
منوى سايت
 در باره كيش
 سفر به کيش
 هتلها
 جاذبه هاى كيش
 جشنواره و نمايشگاه
 بازارها
 خدمات در كيش
 سازمانها و موسسات
 جامعه هتلداران كيش
 اخبار
موارد منتخب
محدوده جغرافيايى حفاظت از مرجانهاى دريايى جزيره كيش اعلام شد: منطقه شمال شرقى جزيره كيش از اسكله سيمرغ تا ... [ادامه]
ايجاد مركز توريسم درمانى در طرح جامع جزيره كيش: عضو هيات مديره و معاون گردشگرى سازمان منطقه ... [ادامه]
صفحات ديگر :  
 دروازه كيش -> اخبار -> وقتي موبايل گردشگري را دگرگون مي‌کند
وقتي موبايل گردشگري را دگرگون مي‌کند
وقتي موبايل گردشگري را دگرگون مي‌کند
     
      جامعه > گردشگري - خبرگزاري ميراث فرهنگي نوشت:
     
      ظرف چند سال آينده تسهيلات موبايل و مبادلات با استفاده از اين تجهيزات در خطوط هوايي به سرعت رشد يافته و مبدل به مهم‌ترين جريان روز در صنايع مسافرتي جهان مي‌شود.
     
      گزارش منتشر شده از سوي يک موسسه تحقيقات سفر و صنايع هوايي حاکي از آن است که مسافران آن لاين اغلب براي استفاده از خدمات شرکت هاي هوايي و مسافرتي از مهارت هاي ارتباطي جديد از جمله خدمات مبتني بر موقعيت هاي جغرافيايي مرتبط با رسانه هاي اجتماعي ، پرداخت ازطريق موبايل در سال هاي آينده استفاده مي کنند.
     
      اين گزارش يادآور شده است که هرچند اين بازار براي موبايل در مراحل اوليه خود به سر مي برد اما ظرف چند سال آينده تسهيلات موبايل و مبادلات با استفاده از اين تجهيزات به سرعت رشد يافته و مبدل به مهم ترين جريان روز در صنايع مسافرتي جهان نيز مي شود.
     
      اين گزارش که اخيرا از سوي شرکت پيشرو فناوري هاي برتر مسافرتي آمادئوس و شرکا تهيه شده ، تاکيد دارد که تکنولوژي موبايل نه تنها عمليات پروازي بلکه تمام تجربه سفر را براي مسافران و کل صنعت سفر و توريسم را درسطح جهاني دگرگون مي کند.
     
      اين گزارش که با عنوان«چگونه صنايع موبايل آينده سفر هوايي را دگرگون مي کند» منتشر شده بر شناخت و بررسي تحولات جاري در نگرش ها به خدمات موبايل در خطوط هوايي و سرويس دهي آن ها تاکيد دارد و درعين حال ظهور تکنولوژي هاي موبايل را که مي تواند سبب بروز انقلاب در هر مرحله از تجربه سفر در آينده شود، به طور برجسته اي مورد توجه قرار مي دهد.
     
      طبق همين بررسي ها خدمات مبتني بر فناوري هاي موبايل هنوز در صنعت سفر رو به ظهور دارد و کاملا آشکار است که مسافران به طور آشکاري آغاز به تصور و تقاضا و هماهنگي خود با اين سبک از خدمات کرده اند. درنتيجه اين تحقيقات 16 درصد از کل مسافران مورد بررسي درحال حاضر از تلفن هاي هوشمند براي ثبت نام و رزو بليت استفاده مي کنند. اين تعداد نشان گر رشد 18 درصدي در تعداد متقاضيان در گروه هاي سني 18 تا 35 سال و نيز شامل رشد 33 درصدي در ميان مسافران اتفاقي است.
     
      علاوه بر اين 3.4 درصد نيز بر تعداد کل مسافران بايد افزود که امروزه براي چک کردن و بازبيني برنامه پروازهاي خود از موبايل استفاده مي کنند و 7.4 درصد رشد نيز تنها در منطقه آسيا رخ داشته است.
     
      در اين ميان کاربرد تکنولوژي هاي موبايل بيش از همه در امريکاي شمالي و کشورهاي آسياي شرقي رشد کرده است که شامل نه شرکت خطوط هوايي در سرتاسر جهان است که بيش از همه از خدمات موبايل براي فعاليت هاي روزمره و بنيادين خود نظير جدول پروازها، بازبيني و کنترل ومديريت برنامه هاي لغو شده و فعاليت هايي از اين دست است که اکنون بخشي از خدمات جاري آن ها محسوب مي شود.
     
      طبق اين گزارش صنايع موبايل در خطوط هوايي با اين که هنوز دوران کودکي خود را مي گذراند اما به طور فزاينده اي به کانالي براي ارائه و دريافت خدمات و تسهيلات براي ثبت نام و رزو مبدل شده و درحدود 1و4 درصد از مسافران ناگزير به استفاده از موبايل خود براي انجام معاملات و ديافت خدمات هوايي هستند.
     
      کشورهاي اسکانديناوي و برخي کشورهاي خاورميانه نيز تلاش هاي گسترده اي را براي ارائه و اجراي طرح هاي گسترده براي افزايش عرضه و دريافت خدمات مسافرت هوايي با استفاده از فناوري هاي موبايل طي شش ماه آينده، آغاز کرده اند.
     
     
www.khabarfarsi.com  ::   ارسال نظرات  ::   نسخه قابل چاپ
 
[1390-03-30 - دفعات مشاهده : 2659]
جامعه هتلداران
آغاز اجراى طرح تطبيقى و استاندارد سازى هتلهاى كيش: آغاز اجراى طرح تطبيقى و استاندارد سازى هتلهاى ... [ادامه]
اولين صورتجلسه هيئت مديره جامعه هتلداران کيش: بنام خدا اولين صورتجلسه هيئت مديره جامعه هتلداران ... [ادامه]
برگزارى گردهمايى مالكين و مديران هتلهاى كيش: به گزارش روابط عمومى جامعه هتلداران كيش گردهمايى ... [ادامه]
تمام عناوين جامعه هتلداران

All Rights Reserved ©, Powered by InfoCMS