صفحه اول |  ارسال نظرات |  نقشه سايت |  در باره ما | 
English | فارسى
 
منوى سايت
 در باره كيش
 سفر به کيش
 هتلها
 جاذبه هاى كيش
 جشنواره و نمايشگاه
 بازارها
 خدمات در كيش
 سازمانها و موسسات
 جامعه هتلداران كيش
 اخبار
موارد منتخب
محدوده جغرافيايى حفاظت از مرجانهاى دريايى جزيره كيش اعلام شد: منطقه شمال شرقى جزيره كيش از اسكله سيمرغ تا ... [ادامه]
ايجاد مركز توريسم درمانى در طرح جامع جزيره كيش: عضو هيات مديره و معاون گردشگرى سازمان منطقه ... [ادامه]
صفحات ديگر :  
 دروازه كيش -> اخبار -> ايران مقصد گردشگري چين شد
ايران مقصد گردشگري چين شد
ايران مقصد گردشگري چين شد
     
      رئيس سازمان ميراث فرهنگي گفت: با پيگيريهاي به عمل آمده، ايران در چين در فهرست کشورهايي قرار گرفت که به شکل منظم و سيستماتيک و در قالب تور، گردشگران خود را وارد ايران مي کنند.
      به گزارش خبرگزاري مهر به نقل از پايگاه اطلاع رساني دولت، رئيس سازمان ميراث فرهنگي درباره توسعه صنعت توريسم در کشور گفت: امروز در دنيا گردشگري يک صنعت تلقي مي‌شود يعني براي اينکه به بهره وري برسد، ارزش افزوده اقتصادي ايجاد کند و به نوعي ضريب تاثير در جي دي پي يا توليد ناخالص داخلي بيشتر شود معمولا بايد تابع قواعد و ضوابط صنعتي شدن اين حوزه شود.
     
      رئيس سازمان ميراث فرهنگي، تصريح کرد: در اين چارچوب اولين اقدامي که انجام مي دهيم و به نوعي توسعه اقدامات گذشته است، بحث توسعه ورود گردشگر به داخل از طريق تورها و آژانس هاي گردشگري و ايجاد انگيزه و زمينه سازي موفق شدن مشوق ها در اين زمينه است تا بتوانند گردشگران بيشتري را وارد ايران کنند.
     
      احمدزاده بيان کرد: به ويژه با پيگيري هايي که توسط سازمان ميراث فرهنگي و وزارت خارجه به عمل آمد، ايران در کشور چين در فهرست کشورهايي قرار گرفت که به شکل منظم و سيستماتيک و در قالب تور، گردشگران خود را وارد ايران مي کنند. ما به چين به عنوان يک فرصت مهم و اقتصادي و فرهنگي نگاه مي‌کنيم و تاکيدمان در توسعه گردشگري بروي برجسته کردن و ظرفيت سازي در کشورهاي پيرامون است.
     
      وي افزود: به عنوان مثال در کشورهاي عضو اکو يا کشورهاي حاشيه خليج فارس، کشورهاي منطقه و کشورهاي عضو OIC سازمان کنفرانس اسلامي که با آنها پيوندهاي اقتصادي، تاريخي و فرهنگي داريم، بنا داريم آژانس هاي گردشگري چه در طرف ايراني و چه در طرف خارجي حتما برنامه ريزي لازم را براي ورود گردشگر داشته باشند.
     
      احمد زاده اظهار اميدواري کرد: در صنعت گردشگري به سمت تسهيل مناسبات في مابين کشورها چه از حيث صدور رواديد و مسائلي از اين دست براي ايجاد انگيزه بالاتر حرکت کنيم.
     
      رئيس سازمان ميراث فرهنگي اظهار داشت: به گردشگري اصطلاحا صادرات نامرئي گفته مي شود و به ميزاني که ما بر مولفه توسعه گردشگري بين المللي يا ورود گردشگران خارجي به داخل کشور تاکيد مي‌کنيم به همان ميزان بر ارزش افزوده اقتصادي به نوعي اضافه خواهد شد و سهم گردشگري در جي دي پي ارتقا پيدا خواهد کرد.
     
      پروژه‌هاي باستان شناسي همچنان مطابق روال قبل ادامه دارد
     
      وي با رد ادعاهايي درباره توقف بيشتر پروژه‌هاي بزرگ باستان‌شناسي، اظهار داشت: در پروژه‌هاي باستان شناسي به معناي کاوش ها و حفاري ها، طبق ضوابط و استانداردها و حسب تعاريفي که سازمان به جهت تکاليف قانوني خود دارد، عمل مي‌شود.
     
      احمدزاده کرماني افزود: البته تاکيد ما طي اين مدت اين بوده که ضوابط و استانداردها، هم در کاوش هاي علمي و هم در مطالعات و حفاري ها با دقت عمل بيشتري صورت گيرد. شايد يک مقداري بررسي ها، مطالعات بيشتر، استاندارد سازي و ملاحظات از اين دست باعث شده که برخي تلقي کنند که ما سرعت کار را کم کرده ايم اما اين پروژه ها همچنان مطابق روال قبل ادامه دارد
     
     
www.khabarfarsi.com  ::   ارسال نظرات  ::   نسخه قابل چاپ
 
[1390-06-27 - دفعات مشاهده : 3304]
جامعه هتلداران
برگزارى گردهمايى مالكين و مديران هتلهاى كيش: به گزارش روابط عمومى جامعه هتلداران كيش گردهمايى ... [ادامه]
طرح تطبيقى و استانداردسازى هتلهاى كيش: طرح تطبيقى و استانداردسازى هتلها ى کيش اجرا ميگردد راميس ... [ادامه]
كليه پرسنل و كاركنان هتلهاى كيش داراى شناسنامه پرسنلى ميشوند: كليه پرسنل و كاركنان هتلهاى كيش داراى شناسنامه ... [ادامه]
تمام عناوين جامعه هتلداران

All Rights Reserved ©, Powered by InfoCMS