صفحه اول |  ارسال نظرات |  نقشه سايت |  در باره ما | 
English | فارسى
 
منوى سايت
 در باره كيش
 سفر به کيش
 هتلها
 جاذبه هاى كيش
 جشنواره و نمايشگاه
 بازارها
 خدمات در كيش
 سازمانها و موسسات
 جامعه هتلداران كيش
 اخبار
موارد منتخب
محدوده جغرافيايى حفاظت از مرجانهاى دريايى جزيره كيش اعلام شد: منطقه شمال شرقى جزيره كيش از اسكله سيمرغ تا ... [ادامه]
ايجاد مركز توريسم درمانى در طرح جامع جزيره كيش: عضو هيات مديره و معاون گردشگرى سازمان منطقه ... [ادامه]
صفحات ديگر :  
 دروازه كيش -> اخبار -> مدير عامل سازمان منطقه آزاد كيش :گردشگرى مهم ترين پتانسيل كيش است
مدير عامل سازمان منطقه آزاد كيش :گردشگرى مهم ترين پتانسيل كيش است
"مدير عامل سازمان منطقه آزاد كيش"
     
      گردشگرى مهم ترين پتانسيل كيش است
     
     
      مهمترين پتانسيل منطقه آزاد كيش گردشگرى است كه زيرساخت هاى مناسب و لازم براى آن فراهم شده و در همين راستا فعاليت هاى تجارى نيز در اين منطقه توجيه پذير شده است.
     
      به گزارش روابط عمومى وامور بين الملل سازمان منطقه آزاد كيش ، مدير عامل اين سازمان در حاشيه برگزارى همايش و جشنواره برند در گردشگرى كه در سالن همايش هاى كشور در حال برگزارى است در پاسخ به سؤال خبرنگاران با اعلام مطلب فوق گفت: كيش قديمى ترين منطقه آزاد كشور است كه جاذبه هاى طبيعى و همچنين امكانات مناسب گردشگرى آن اين منطقه را به يك مقصد مهم گردشگرى تبديل كرده است و با توجه به اين ظرفيت ، مهمترين فعاليت بخش گردشگرى اين منطقه ايجاد شرايط لازم براى حضور و اقامت راحت گردشگران در اين جزيره است.
     
      عليرضا عامرى در پاسخ به سوال يكى از خبرنگاران در مورد ارايه تسهيلات براى تمديد ويزا در كيش گفت: با هماهنگى كه با وزارت امور خارجه و نيروى انتظامى جمهورى اسلامى ايران انجام شده است زمينه لازم براى تمديد رواديد به مدت سه ماه با اقامت سه روزه در كيش فراهم شده است و البته اين زمان سه روزه فرصت مناسبى براى معرفى جاذبه هاى گردشگرى كيش و ايران نيز به اتباع خارجى خواهد بود.
     
      وى در پاسخ به سوالى ديگر در رابطه با ظرفيت بازارهاى كيش در رابطه با فعاليت هاى تجارى گفت: در حال حاضر تلاش مى كنيم شرايطى فراهم شود تا نرخ واحدهاى تجارى در بازارهاى كيش كاهش يافته و بواسطه آن نرخ ارائه خدمات به مسافرين نيز با هزينه كمترى انجام شود .عامرى با اشاره به ساخت بازار هاى جديد ابراز اميدوارى کرد تا پايان سال جارى عمليات ساخت چند مركز تجارى براى خريد از برند هاى مطرح دنيا ايجاد شود.
     
      رييس هيات مديره سازمان منطقه آزاد كيش در ارتباط با توسعه دانشگاهها و مراكز علمى در جزيره كيش گفت: يكى از بحث هاى مهم در توسعه گردشگرى كيش ،بويژه در دولتهاى نهم و دهم گردشگرى علمى است كه در منطقه آزاد كيش به خوبى اجرا شده و بسيارى از دانشگاههاى معتبر كشور از جمله دانشگاه شريف، تهران، پزشكى تهران و شيراز ، آزاد ،پيام نور و علمى كاربردى در كيش شعبه هاى بين الملل و آموزشى تاسيس كرده اند و پيگيرى هاى لازم براى حضور ساير مراكز علمى در اين منطقه ادامه دارد.
     
      عليرضا عامرى سوال يكى از خبرنگاران در خصوص وجود مشوق هاى لازم جهت جذب سرمايه گذاران و تجارت را اينگونه پاسخ داد: در اين منطقه بدليل زير ساختهاى موجود و طرح هاى در دست اجرا كه بزودى به بهره بردارى مى رسند شرايط جذب سرمايه گذاران در زمينه هاى مختلف بخصوص گردشگرى و تجارى فراهم است. وى افزود: در كميسيون اقتصادى سازمان منطقه آزاد كيش حدود 160 پرونده درخواست تجارى وجود دارد و اين كميسيون براساس اولويت هاى طرح هاى توسعه اى كيش موارد را بررسى و پاسخ خواهد داد .
     
      افزايش خدمات گردشگرى دريايى سوال ديگرى بود كه مدير عامل سازمان منطقه آزاد كيش در اين رابطه از راه اندازى خط قايقرانى تفريحى بين جزاير كيش ، هندورابى و فارور در آينده نزديك خبر داد.
     
      وى همچنين راجع به توجيه پذير بودن هتلدارى و ساخت هتل در جزيره كيش گفت: حدود 48 مركز اقامتى در اين منطقه در خلوت ترين ايام سال 60 درصد ضريب اشغال دارند كه در زمان پيك سفر به 100 درصد ضريب اشغال مى رسند و درحال حاضر نياز به ساخت هتل در كيش احساس مى شود كه با توجه به هتل هاى 4 و5 ستاره در حال ساخت ، درخواست هاى متعددى نيز براى خريد زمين براى ايجاد هتل هاى مناسب وجود دارد كه اين نشان دهنده توجيه پذير بودن و سود آور بودن اين صنعت در كيش است.
     
      لازم به ذكر است در دومين سمينار و جشنواره برند گردشگرى كه به مدت دو روز در سالن همايش هاى كشور برگزار مى شود اساتيد و پژوهشگرانى از دانشگاههاى خارجى و داخلى به همراه فعالين صنعت گردشگرى حضور دارند.
     
     
www.kish.ir  ::   ارسال نظرات  ::   نسخه قابل چاپ
 
[1390-09-05 - دفعات مشاهده : 3492]
جامعه هتلداران
برگزارى گردهمايى مالكين و مديران هتلهاى كيش: به گزارش روابط عمومى جامعه هتلداران كيش گردهمايى ... [ادامه]
طرح تطبيقى و استانداردسازى هتلهاى كيش: طرح تطبيقى و استانداردسازى هتلها ى کيش اجرا ميگردد راميس ... [ادامه]
كليه پرسنل و كاركنان هتلهاى كيش داراى شناسنامه پرسنلى ميشوند: كليه پرسنل و كاركنان هتلهاى كيش داراى شناسنامه ... [ادامه]
تمام عناوين جامعه هتلداران

All Rights Reserved ©, Powered by InfoCMS