جشنواره برند در گردشگرى ميزبان فعالان عرصه گردشگرى كشور
   جشنواره برند در گردشگرى ميزبان فعالان عرصه گردشگرى كشور
     
      سازمان منطقه آزاد كيش به منظور معرفى فعاليت هاى گردشگرى در كيش و ارائه مطالعات و مقالات از سوى دانشگاه ها، مراكز اقامتى، پذيرايى، دفاتر خدمات مسافرتى، كلوپ هاى تفريحى اين جزيره در دومين سمينار و جشنواره برند در گردشگرى شركت مى كند.
     
      به گزارش روابط عمومى و امور بين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، جزيره كيش بدليل قابليت هاى منحصر بفرد در زمينه گردشگرى و وجود صدها شركت و مؤسسه فعال در اين بخش در دومين سمينار راهبردهاى ساخت برند در صنعت گردشگرى و همچنين جشنواره برندهاى گردشگرى كه روزهاى دوم و سوم آذرماه جارى در تهران برگزار مى شود، شركت خواهد كرد.
     
      بر اساس اين گزارش اين رويداد مهم بدليل اهميت خاص خود در تقويم رويدادهاى مهم سازمان جهانى جهانگردى سازمان ملل ثبت شده است و پژوهشگران، اساتيد و دست اندركاران بين المللى و داخلى صنعت گردشگرى با هدف جمع آورى مقالات علمى، تجربيات و مطرح كردن دستاوردهاى خود در اين سمينار حضور دارند.
     
      گفتنى است اين جشنواره با حضور اساتيد و پژوهشگران از دانشگاههاى معتبر CETT اسپانيا، APU – ژاپن، EMU قبرس، دانشگاه تهران، علامه طباطبايى، انجمن علمى گردشگران ايران، انجمن علمى بازاريابى ايران، انجمن متخصصين گردشگرى ايران و ساير تشكل هاى صنفى و تخصصى برگزار مى شود. اين جشنواره و سمينار با حمايت سازمان ميراث فرهنگى، صنايع دستى و گردشگرى برنامه ريزى شده و به منظور آشنايى بيشتر مديريت هاى گردشگرى با ساخت برند در اين صنعت و بهبود فعاليت هاى بازاريابى و تبليغات انجام مى شود.
     
      لازم به ذكر است كه اولين سمينار دو روزه راهبردهاى ساخت برند در گردشگرى سال گذشته برگزار شد و دومين سمينار و جشنواره برند در گردشگرى امسال در چهار محور مقاصد گردشگرى، شركت هاى گردشگرى، برند ملى گردشگرى و برند محصولات برپا مى شود.
     
     
    :: تاريخ چاپ :23/09/1398 شنبه    ساعت:2:32:54 AM    چاپ شده از IP : [3.94.129.211]
    :: منبع: http://gokish.com/info/fa/projects/Detail.asp?pid=994412851921460
    :: © توجه : اين مطلب از وب سايت GoKish.com در آدرس فوق چاپ شده است و كليه حقوق قانونى آن براى اين وب سايت محفوظ است.